Motorola’dan Moto X Akıllı Telefon Model

Tüm dünya genelinde teknoloji ve yazılım konusunda en eski firmaların başında gelen Motorola firması her daim dünya genelindeki teknoloji yarılı ve liderlik savaşı içerisinde yer almayı başarabilmiştir. Sürekli olarak gelişen ve büyüyen yapısı ile günümüz dünyasının teknolojik olarak ulaşmış olduğu noktada oldukça büyük bir payı bulunmaktadır.

Günümüz modern ve yeni nesil teknoloji konusunda da büyük gelişmeler kaydeden Motorola firması en yeni ürünü olan Motorola Moto X akıllı cep telefonu modelini tüm dünya genelindeki teknoloji severler ile paylaştı. Motorola firması bu yeni modelinde var olan büyük firmaların arasında geçen teknoloji yarışı nedeni ile sayısı oldukça büyük bir hız ile çoğalmakta olan Android mobil işletim sahibi olan yeni nesil akıllı cep telefonlarına çok daha farklı bir noktadan yaklaşmıştır. Ayrıca Motorola firması yeni Motorola Moto X yeni nesil akıllı telefon modelinde, teknik özelliklerden çok kullanıcı deneyimi üzerine yoğunlaşmış.

moto-x-16

Teknik özellikleri de oldukça iyi olan Motorola Moto X yeni nesil akıllı cep telefonu modeli tüm performansını çift çekirdekli 1.7GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro ve 2GB RAM’ den almaktadır. Motorola Moto X yeni nesil akıllı cep telefonu ara yüzü hızlı, tepki süresi oldukça iyi bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Motorola Moto X yeni nesil akıllı cep telefonunu yüksek performanslı olmasını sağlayan tarafı ise, X8 Computing System’ın bir parçası olan dört çekirdekli Adreno 320 işlemcisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting