• Ana Safya
  • Telefon
  • Nokia Akıllı Telefonlarını Nasıl Test Ediyor Merak Ettiniz mi?

Nokia Akıllı Telefonlarını Nasıl Test Ediyor Merak Ettiniz mi?

Akıllı telefon pazarı oldukça hareketlenmeye başladı. 2010 yılından itibaren oldukça artış olan pazarda önemli isimlerden olan Nokia`da bulunuyor. Bir dönemin en önemli cep telefonu üreticilerinden olan Nokia, akıllı telefon pazarında pek başarı gösterememişti. Pazara ayak uyduramayan şirket kapanma ve iflas eşiğine kadar gelmişti. Neyse ki yeni cihazlar çıkartarak bu durumu kurtardı. Çıkardığı Lumia serileri ile oldukça adından söz ettiren Nokia, akıllı telefonlarını nasıl test ediyor dersiniz? Haberimizin devamında yer alıyor.

Şirketler, sundukları ürünleri daha önceden bazı zorlu testlerden geçirerek kullanıcılara sunarlar. Sizlere ara ara akıllı telefonların test videolarını yayınlıyoruz. Sırada ise Finlandiya devi Nokia`nın videosu var. Hem özellikli cep telefonu hem de akıllı telefon segmentinde bir çok ürün sunan şirket, cep telefonu modellerinin geçtiği dayanıklılık testleri gösterdiği bir video yayınlayarak herkese gösterdi.

Günlük hayatta akıllı telefonlara bin bir türlü şeyler gelebilir. Bunun içinde Nokia dayanıklık testi yapmış ve Youtube üzerinden tüm dünyaya sunmuş. Nokia‘nın dış etkenleri test ettiği görüntülerin yer aldığı bu ilgi çekici videoyu izliyoruz şimdi hep birlikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting