Nokia EOS’a Dair Söylentiler Gelmeye Devam Ediyor

Etrafımızı az çok Nokia’nın yeni özel donanıma sahip. Özellikle NOKIA EOS hakkında sızdırılan söylentilerin sardığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Nokia EOS hakkında ki şu an sahip olunan bilgi, nispeten hakkında çok fazla şey bilinmeyen akıllı telefon olup, ilk sızıntıların çok büyük bir olasılıkla cihaza dahili olarak 41 mp kamerası olduğu (acaba bu Samsung S4 ün fiyatlarını gözden geçirmesine sebep olacak mı), bütün kasasının ve dolgusunun alüminyum kutuların (kola,gazoz,bira) geri dönüşümünden elde edilip alüminyum olacağı söyleniyor. Kamera koruyucu tabakasında yer alan ‘’41 megapixel’’ yazısından sonra düşündüğüm şey, atası olarak kabul edilen Nokia 808 PureView le aynı ruhsal damarlara sahip olduğu.

Önümüzde ki günlerde ve haftalarda Nokia EOS hakkında daha fazla bilgiler duymayı  ve ürünün lisanslı halinin bir an önce satışa sunulmasını umutla bekliyorum.

latest-eos-leak

Her ne kadar Nokia son yıllarda ki akıllı telefon satışlarında rakiplerinin çok çok gerisinde kalsa da,Lumia modelleri ile bu geri kalmışlığı biraz da olsa bertaraf etmeyi başardı.Fakat eğer sızdırılan bilgiler doğru çıkar ve 41 megapixsel e sahip ürününü piyasaya sunabilirse bu sadece cep telefonu alanında değil,aynı zaman da fotoğrafçılık dünyasında da yeni bir çığır açılması demektir. Unutmayalım ki çıkartılan akıllı telefonları tabletler, yeni nesil akıllı televizyonlar ve akıllı bilgisayarlar izlemektedir. Bu sayede Nokia son yıllar da fazlasıyla hasar aldığı Pazar payında tekrar dünyanın en büyük markası olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting