Nokia Lumia 1020 Resmi Tanıtım Yapıldı

Günümüz dünyasında oldukça büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojinin ortaya çıkarmış olduğu yeni nesil teknoloji ile ilgili olarak tüm dünya genelinde oldukça büyük ve çetin bir mücadele ve yarış bulunmaktadır. Tüm dünya genelinde teknolojinin gelişmesinde oldukça büyük bir rol oynamakta olan teknoloji devleri arasındaki bu kıyasıya mücadele neticesinde bazı firmalar ön plana çıkarken bazı teknoloji devleri de diğerlerinin gerisinde kalmıştır.

Bu noktada tüm dünya genelinde teknolojik açıdan üstün cihazları ile herkesin tanıdığı ve bildiği Nokia firması yeni nesil teknoloji alanındaki bu çetin mücadele içerisinde başlarda biraz geride kalmış olsa da günümüz dünyasının yeni nesil teknolojisinin gelişmesinde nedenli bir katkı sağladığını Nokia Lumia 1020 akıllı cep telefonu modeli ile gözler önüne sermiştir.

nokia-lumia-1020

Dün resmi olarak tanıtımı yapılmış olan Nokia Lumia 1020 akıllı cep telefonu modeli üzerinde yer almakta olan birbirinden üstün özellikleri ile kullanıcıların büyük ilgisini çekmektedir. Bu noktada 32 GB’ lik bir depolama alanı sunmakta olan Nokia Lumia 1020 modeli dört çekirdekli bir işlemciye ihtiyaç duymadan çok daha akıcı ve yüksek bir performansta çalışabilme olanağı sunmaktadır. Üzerinde yer alma
nokia-lumia-1020-PV-4kta olan Windows Phone 8 mobil işletim sistemi de üzerinde var olan bu diğer özellikleri tamamlayıcı nitelikler taşımaktadır.

Günümüzde tüm dünya genelinde kullanıcıların özellikle en çok ilgisini çekmekte olan detaylarının başında ise elbette ki 41 mega piksel sensör gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting