Oppo Find 5 Kırmızı Rengi ile Satışta

Günümüzde artık herkesde bir akıllı telefon mevcut. Akıllı telefon dünyasında ki hızlı gelişim devam ediyor. Birbirinden ünlü firmalar yeni akıllı cihazlarını bir bir piyasaya sunuyor. Onlardan bir tanesi de Oppo. Çin kökenli firma olan Oppo, yeni akıllı cihazını bir süre önce tanıtmış ve satışa sunmuştu. Oppo Find 5 adı verilen akıllı telefonun başka bir renkli telefonu satışa çıktı gün itibariyle. Geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtmış olduğu ve ardından piyasaya sunduğu Oppo Find 5 akıllı telefon büyük bir rağbet gördü.

Aynı modelin değişik rengi ile tekrardan piyasaya sunulması da hayranlarını sevindirdi. Bir süre öncede Oppo Find 5`in farklı renk seçeneği ile karşımıza geleceği konuşuluyordu ve bu sızıntılar gerçekleşti. Kırmızı renkli Oppo Find 5 satışta.

Oppo Find 5`in kırmızı renkli modeli 5000 adetlik sınırlı sayıda geleceğini de unutmayalım. Peki Oppo Find 5 kırmızı renklisi ne kadar? Kırmızı renkli akıllı telefonun satış fiyatı 488$ olarak belirlenmiş. Oppo Find 5`in daha önceki renkleri ise siyah ve beyaz olarak satıştaydı. Gün itibariyle`de kırmızı rengi eklenmiş oldu. Gel gelelim cihazın teknik özelliklerine ;

oppo-find-5-red

5 inç boyutlarında ve 1920×1080 piksel Full HD ekran özelliğinde gelen cihaz, gücünü 1.5Ghz dört çekirdekli Krait işlemci içeren Qualcomm APQ8064 Snapdragon yonga setinden alacak. Bunların yanı sıra 16GB/32GB dahili veri depolama seçeneklerine sahip olarak karşımızda. 2GB sistem belleği de yine unutulmamış. Arka yüzünde 13MP çözünürlüğünde kamera bulunuyor. Yeni model akıllı telefonun ön yüzünde ise 1.9MP kamerada bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting