Panasonic Eluga Almanya ‘ da satışta – Video

Panasonic, yeni bir atak ile akıllı telefon piyasasına girdi. Panasonic’ in yeni Eluga akıllı telefon bu hafta Almanya’ya gelmiş ve yaklaşık olarak  400€ ‘ dan satışa sunulmuş. Amazon ve GetGoods satın alma imkanı da tanınıyor ayrıca. Panasonic Eluga akıllı telefon özelliğine bakacak olursak, Android 2.3.6 Gingerbread çalışan 1GB RAM, 1GHz çift çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir. QHD 4.3 inç dokunmatik ekran ile donatılmış. Panasonic Eluga smartphone telefonun arka tarafında 8 megapiksel kamera ve video görüşmeleri için ön yüzünde de kamera olduğunu görüyoruz. Conectivity HSPA + ve Wi-Fi özelliğini de eklemeliyiz tabiki de. Ve  son olarak 8GB dahili hafıza ile donatılmıştır. Panasonic, yeni Eluga akıllı telefon hakkında biraz daha açıklıyor :

“The ELUGA – whose name stems from the phrase ‘elegant user-oriented gateway’ – weighs in at just 103g, making it the lightest Android™ smartphone in Europe. As well as being waterproof, the ELUGA packs one of the largest screen ratio on the market – with a display comprising 66% of the phone’s body, thanks to its super-thin frame.”

Ufak bir hatırlatma : Panasonic ELUGA akıllı telefon Almanya ‘ da satışa sunuldu. Birleşik Krallık ‘ daki bekleyenler ise 24 Nisan dan itibaren Panasonic ELUGA ‘ ya sahip olacaklar.

Akıllı telefon piyasasına giren girene. Intel ‘ den sonra, Panasonic ‘ in akıllı telefon piyasasına adım atması teknolojinin ne kadar hızla geliştiğini bizlere gösterir nitelikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting