• Ana Safya
  • Telefon
  • Samsung Galaxy S Advance Android Jelly Bean Güncellemesi Ocak ayında geliyor

Samsung Galaxy S Advance Android Jelly Bean Güncellemesi Ocak ayında geliyor

Samsung Galaxy S Advance için yeni bir güncelleme geleceği duyuruldu. Samsung’un Galaxy S Advance modeline sahip olanların ortak sorusu, cihazları için Jelly Bean güncellemesinin gelip gelmeyeceği idi. Ancak bugün gelen haberlere baktığımızda Jelly Bean güncellemesinin Ocak ayında geleceği yönünde. 

Samsung’un lokal olarak Almanya’da hizmet veren Facebook sayfasından firmanın mobil cihazları ile ilgili önemli detaylar gelmeye devam ediyor.

Son yapılan açıklamaya göre Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini bekleyen Samsung Galaxy S Advance sahiplerinin bu bekleyişi çok da uzun sürmeyecek.

Zira firma güncellemeyi 2013 yılının Ocak ayında yayımlamayı planlıyor. Hatırlarsanız daha önce cihazın Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini Ekim ayında alacağı belirtilmiş fakat Samsung daha sonra yaptığı açıklamayla cihazın direkt olarak Jelly Bean güncellemesi alacağını ve Ice Cream Sandwich güncellemesinin es geçileceği belirtilmişti.

Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi en kısa sürede sizlere bildireceğiz. Şuan için hangi gün geleceği belli değil. Sadece Ocak 2013 ‘ de belli olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy S Advance için ne zaman sunulacağı henüz netlik kazanmadı. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting