• Ana Safya
  • Telefon
  • Samsung Galaxy S II ve Galaxy Note Android Jelly Bean Güncellemesi Ocak Ayına Ertelendi

Samsung Galaxy S II ve Galaxy Note Android Jelly Bean Güncellemesi Ocak Ayına Ertelendi

Samsung akıllı cihaz veya cihazlara sahip iseniz bu haber sizleri biraz üzecek. Samsung’un geçen yıl amiral gemisi olarak adlandırabileceğimiz modeli Galaxy S2 kullanıcıları bir süredir Jelly Bean güncellemesini bekliyordu. Ancak bu beklenti bir ay daha ertelenmiş durumda.

Test sürümlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, güncellemenin Aralık ayında başlayacağına dair beklentiler vardı. Ancak Samsung tarafından gelen bir bilgi ise bekleyenleri hayal kırıklığına uğratarak yine bir güncelleme vakası durumu oluştu.

Jelly Bean güncellemesinin Aralık ayında olacağını duyuran Samsung İsveç, duyuruyu revize ederek güncelleme tarihini Ocak ayına ertelemiş oldu.

Ertelemenin sebepleri arasında Exynos işlemcilerde ortaya çıkan açık olduğu söyleniyor. Mühendislerin bu konuya ağırlık vermeleri gerektiğini gören Samsung, güncellemeyi ertelemiş durumda. İnternete sızan test ROM’ları en azından Avrupa için güncellemenin hazır olduğu izlenimini versede, güncellemenin tüm ülkelerde aynı zamanda dağıtılacağı söyleniyor.

Yeni yıla yeni güncelleme ile girme hayalinde olanlar malesef bu hayallerini Ocak ayına kadar ertelemek durumunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting