Samsung Galaxy S III Mini Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung, geçen haftalarda duyurduğu Galaxy S III Mini‘yi Türkiye’de satışa sunuyor. Geçen hafta yapmış olduğumuz haberde Galaxy S III Mini’nin Kasım ayı sonu itibari ile Türkiye’ye geleceğini duyurmuştuk. Şirket ay bitmeden hemen önce Galaxy S III Mini’nin piyasaya çıkış detaylarını kesinleştirdi. Samsung Galaxy S III ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olan, ancak 4 inç’lik Super AMOLED ekranı nedeniyle daha küçük bir alan kaplayan bu akıllı telefon 999 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatıyla Türkiye’deki müşterilerle buluşuyor.

Çakıl mavisi ve mermer beyazı gibi iki farklı renk seçeneğiyle gelecek olan Samsung Galaxy S III Mini’yi Avea da abonelerine sözleşme karşılığında sunacak.

3 Aralık tarihi itibariyle Avea aboneleri bu akıllı telefona sahip olmak için 4 ayrı tekliften birini seçebilecek. Tarifeye ek ayda 9 TL’den başlayan fyatlarla 250 MB, 1 GB veya 4 GB’lık internet paketlerinden biriyle veya içinde 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’lık internet bağlantı paketi barındıran paketle bu telefonu edinebilecekler. Ayrıca telefonu 999 TL’lik peşin fiyatı karşılığında satın alan Avea abonelerine 250 MB internet de 3 ay boyunca hediye edilecek.

TeknoBlog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting