Samsung Galaxy S4 Active Hakkında

Samsung firması yeni nesil akıllı cep telefonu teknolojisi konusunda geliştirmiş olduğu Galaxy ailesinin her bir üyesi kendine has özellikleri ile kullanıcılarına farklı bir deneyim ve verimlilik sunmaktadır. Bu noktada Samsung firması tarafından geliştirilen yeni ürün klasmanındaki Samsung Galaxy S4 Active sağlam yapısıyla öne çıkmasının yanı sıra teknik özellikleri, kağıt üzerinde Galaxy S4’e oldukça yakın.

Samsung Galaxy S4 yeni nesil akıllı cep telefonunda yer almamasına karşın Samsung Galaxy S4 Active yeni nesil akıllı telefon modeli üzerinde yer alan özellikler arasında su geçirmez portlar, IP67 toz ve su geçirmezliği oranı, daha sağlam bir arka kapak bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcılar telefonu eline aldıkları takdirde bu kapağın telefonu merdivenden yuvarlandığında bile koruyacağı kadar sağlam olduğu hissini uyandırmaktadır.

samsung-galaxy-s4-active1

Samsung Galaxy Active yeni nesil akıllı telefon modeli ekranı eldivenle kullanabilme, S Health sağlık uygulamaları, su altı çekimleri için gayet etkileyici bir Aqua Mode kullanıcılara sunulmakta olan işlevlerin sadece bir kısmını oluşturmaktadır. S4 Active su geçirmezliği için Sony’nin aksine portları üzerinde çeşitli kapaklara ihtiyaç duymuyor. Samsung Galaxy S4 Actve akıllı telefon modeli üzerinde kulaklık girişi, ıslansa da sorun teşkil etmemektedir. Telefonun arka kapağı, aynı Galaxy S4 modelinin ki gibi çıkartılabilir şekilde tasarlanmıştır. Hemen altında ise tabi ki bir microSD yuvası ve çıkartılabilir pil bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting