Samsung Galaxy S4 Zoom`un Özellikleri ve Fiyatı

Teknoloji hızlı bir şekilde gelişimini sürdürüyor. Bu anlamda akıllı telefonlar artık hayatımızı esir almış durumda. Bir çok cihazlar ortaya çıkıyor. Öncülük eden firmalardan olan Samsung, yeni cihazlarını ise çıkartmaya devam ediyor. Ancak bu sene bence aşırıya kaçarak tekel artık benim demek istese de arkasından gelen akıllı telefonlar huzurunu bozacak olmalı. 2013 yılının Nisan aylarının başlarında çıkardığı Galaxy S4 akıllı telefonu ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti aslında.

Galaxy S4‘ü bende inceleme fırsatı buldum ve gerçekten de akıllı bir telefon. Yer yüzünde yok. Ancak şöyle bir şey var ki Samsung, bu Galaxy S4 serilerine yeni yeni isimler katarak yeni versiyonlarını bir bir sunuyor. Ama kötü görüntü oluşuyor. 2013 yılı akıllı telefon savaşları olacak. Bunu 2013 yılının başlarında uzmanlar söylemişti. Akıllı telefon savaşlarında ise kameralar ön plana çıkıyor. Samsung’un 16MP kamerası ön plana çıkan Galaxy S4 Zoom modelinden sonra Nokia da geçtiğimiz günlerde 41MP Pureview kamera ile gelecek olan Lumia 1020 modelini duyurmuştu. Sony‘de ilerleyen tarihlerde 20MP kamera içerecek olan Honami modelini sunacak ve karşımıza çıkacak.

Bu devirde artık akıllı telefon almak lüks değil bir ihtiyaç haline dönüştü. Pahalı vs fark etmiyor. Bizde sizlere bu Galaxy S4 Zoom’un teknik özelliklerini ve fiyatını sunmak istedik.

galaxy-s4-zoom-tanitildi

Samsung Galaxy S4 Zoom, 16MP çözünürlükte kamera bulunuyor. 10x optik zoom yeteneğine sahip olarak gelecek. Xenon flaş ile gelen kamera OIS, HDR, panorama gibi özellikler de barındırmakta. Yine ön kamera unutulmamış. Ön kamera pixeli ise 1.9MP olarak ayarlanmış.

galaxy-s4-zoom

Galaxy S4 Zoom bir çok yeni özelliği ile karşımıza çıkıyor. En merak edilen özelliklerden bir tanesi ise kaç inç olacağı. Galaxy S4 Zoom, 4.3 inç büyüklüğünde ve 540×960 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip cihaz 8GB dahili veri kapasitesi ve 1.5GB sistem belleği de içermekte. 1.5Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci içeren yonga setinden güç alan cihaz, grafik işlemcisi Mali-400 olarak belirlenerek müthiş bir akıllı cihaz yaptıklarını söylüyor.

Samsung Galaxy S4 Zoom şuanda İngiltere`de satışa çıkacak. İngiltere satış fiyatı ise 1.295 TL olarak belirlenmiş. Samsung Galaxy S4 Zoom İnceleme videosu ise aşağıda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting