Samsung Galaxy S4`ün Mor Renklisi Satışa Çıkıyor

Samsung şirketi akıllı telefon dünyasında yeni bir soluk getirdiği son amiral gemisini geçtiğimiz ay sonu çıkarmıştı. Galaxy serisine devam eden firma, Galaxy S4 ile karşımıza çıkmıştı. Galaxy S4 ile büyük bir başarı yakalamaya çalışan firma çeşitli renkleri ile bunu başarmak istiyor. Samsung akıllı telefon pazarında liderliğini gün geçtikçe daha da sağlamlaştırmakta. Bu sağlamlığı ise daha fazla renkli akıllı telefonlar ile kullanıcıların beğenisini kazanmak. Firma yeni amiral gemisi Galaxy S4‘ü geçtiğimiz Nisan ayında satışa sunarak büyük bir ilgi yaşamıştı. Firma bununla da sınırlı kalmamıştı hatırlayacaksınız. Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active ve Galaxy S4 LTE-A adında bir çok farklı versiyonu da piyasada yerini almıştı.

Firma, akıllı telefonu Galaxy S4‘ü siyah ve beyaz renk seçenekleri ile tüm dünyada satışa sunmuş idi. Daha sonra da Blue Arctic(Mavi), Purple Mirage(Mor), Red Aurora(Kırmızı), Brown Autumn(Kahverengi) ve Pink Twilight(Pembe) olmak üzere 5 yeni renk seçeneğinin de sunulacağı bilgileri sızdırılmış idi. Henüz böyle bilgiler gelmemişti ki ta ki bugüne kadar.

galaxy-s4-mor-1

Bunlar arasında yer alan Purple Mirage(Mor) renkli Galaxy S4 ortaya bugün çıktı. Mor rengi ile satışa yakında sunulacak olan Galaxy S4′ün bu versiyonu Exynos 5 Octa ile gelmesi bekleniyor. Satışı sadece bazı bölgeler ile sınırlı olacak olması ise kullanıcıları üzmüş durumda. Görselden görüldüğü kadarı ile de sadece Asya bölgesinde satışa çıkması beklenebilir.

galaxy-s4-mor-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting