Samsung Galaxy Win Türkiye`de

Samsung`un pahalı cihazları malesef Türkiye`de herkes alamıyor. Bu yüzden de orta sınıf akıllı telefonları da piyasaya sürüyor Samsung. Geçtiğimiz ay tanıtılan cihaz Galaxy Win, önümüzdeki günlerde Türkiye`de olması bekleniyor. Orta sınıf Android telefonu Samsung Galaxy Win Türkiye’de satışa çıkması beklenmekte. Haberimizin devamında Galaxy Win’in özellikleri ve fiyatı hakkında detaylar mevcut.

Samsung, lüks cihazların yanı sıra orta sınıfa mensup olmasına karşın 4.7 inç’lik ekranı ile dikkat çeken bu akıllı telefonda 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci ve 5 megapiksel arka kameralı özellik yerleştirmiş durumda. Samsung, yeni cihazında 8 GB dahili bellek ve 2000 mAh kapasiteli batarya da sunacak. Bu özellikli bir cihazın yeterince tutulacağını iddia ediyor firma. Zaten Samsung’un çıkarttığı akıllı cihazları şu son dönemde herkesin elinde görmek mümkün.

Samsung Galaxy Win akıllı telefonun genel özelliklerine baktığımızda diğer cihazlardan bir farkı olmadığını görebiliyoruz. 5 megapiksel kamerası ile sürekli çekim yapabilen cihaz, En İyi Fotoğraf ve renk efektleri gibi bazı unsurlar da barındırıyor. Bunların dışında en çok kullanılan işlevlere en kolay erişim imkanı sunan Kolay Mod, telefonu elinize aldığınızda kaçırmış olabileceğiniz olayların bildirimini sağlayan Akıllı Uyarı; Sessiz, Yenile, Güncelle, Tara gibi fonksiyonları hareketle yapmayı sağlayan Motion UX gibi yazılım tabanlı özellikler de Samsung Galaxy Win’de yer almakta.

samsung-galaxy-win

Samsung Galaxy Win iki renk seçeneği ile gelecek. Beyaz ve gri olmak üzere. Galaxy Win Satış Fiyatı ise 899.00 TL olarak belirlenmiş durumda.

2 yorum

  1. telekupon dedi ki:

    Samsung Galaxy hakkında güzel bir blog, bizim güncelleme için harika sayesinde.

  2. telsepetim dedi ki:

    paylaşım için teşekkürler. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting