• Ana Safya
  • Telefon
  • Samsung’un 2013 Yılına Ait Planları Gün Yüzüne Çıktı

Samsung’un 2013 Yılına Ait Planları Gün Yüzüne Çıktı

Akıllı teknolojik alet dünyasının lider markası olan Samsung, yeni planlarını gün yüzüne çıkardı. Sundukları cihazlar ile dünyanın en çok satan elektronik cihaz üreticisi olmayı başaran firma, yeni hedeflerinin arasında 2013 yılında 500 milyon cihaz sevki olduğunu açıkladı. Şuana kadar 420 milyondan fazla cep telefonu satan Samsung, 2013 yılında 510 milyon telefon sevk etmeyi düşünmekteler.

2013 yılı teknoloji için müthiş bir yıl olacak. Bunu şimdiden söylememiz mümkün. Samsung ve Apple davaları’nın bir türlü bitmemesi ve Samsung’un sürekli yeni şeyler üretmesi bir çok akıllı cihaz üretici firmalarını da harekete geçirmiş durumda. Hal böyle olunca ortaya mükemmel akıllı cihazlar çıkabiliyor. Android dünyasının lider konumunda bulunan Samsung, 2013 yılını en iyi şekilde değerlendirmeyi istiyor.

Samsung, 2013 yılında 510 milyon telefon sevki için şimdiden harekete geçmeye başladı. 2012 yılında sattıkları 420 milyon telefon ile liderliği elinde bulunduran firma 2013 yılında bu rakamı %20 arttırmak istiyor. Samsung’un Android cihazların yanı sıra Windows Phone 8 cihazları üzerinde de çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyebiliriz.

2013 yılı hem Samsung hem de diğer firmalar için iyi bir yıl olacak. Gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting