Sony Xperia L Hakkında

Teknoloji alanında gerçekleştirmekte oldukları yenilikler ve gelişmeler ile günümüz dünyasının teknolojisine yön veren teknoloji firmalarının başında gelen Sony firması özellikle yeni nesil akıllı cep telefonu modelleri alanında yeni bir modelinin de tanıtımını geride bıraktığımız hafta içerisinde gerçekleştirmiştir.

Üzerinde devrim niteliğinde özellikler barındırmakta olan Sony firmasının yeni akıllı cep telefonu modeli olan Sony Xperia L modeli yüksek kalitedeki görüntü ve fotoğraf kalitesinin yanı sıra yüksek performansı ve şık tasarımı ile kullanıcıların büyük beğenisini toplayacak gibi görünüyor.

xperia-l

Xperia ailesinin son üyesi olan bu Sony Xperia L akıllı cep telefonu modeli Xperia ailesine özel olarak hazırlanmış olan Android mobil işletim sistemi üzerinden çalışmaktadır. Sony Xperia L, gövdesinin arka yüzünde yumuşak plastik malzemeye, ön tarafında ise parlak yekpare bir ekrana yer vermektedir. 4.3 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi olan Sony Xperia L, bu sayede ne büyük ne küçük bir ekrana sahiptir.

Sony-Xperia-L-ozellikleri-ve-incelemesi

Ayrıca Sony Xperia L yeni nesil akıllı cep telefonu modeli 480×854 piksel çözünürlük sunan ekran, bu değeriyle yüksek kapasitede bir kullanım sunabilecek bir kapasiteye sahip olabilmektedir. Xperia L, ön kamerasının yanında arka kamerasıyla da ilgi görecek yapıda. 8.0 MP değerinde bir arka kameraya sahiptir. Çift çekirdekli Qualcomm MSM8230 Snapdragon işlemciyi kalbinde taşıyan telefon, işlemcisiyle 1.0 GHz hız sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting