Sony Xperia Z Ultra Hong Kong`da Satışta

Sony, yeni akıllı cihazları ile göz doldurmaya devam ediyor. Bir süre önce tanıttığı yeni cihazı şuan itibariyle Hong Kong`da satışa sunulmuş durumda. Xperia serilerini 2013 yılında daha da sık çıkarmaya başlayan Sony, akıllı telefon pazarının en başarılı firmalarından bir tanesi konumunda. 2013 yılı bence Sony için devrim niteliğinde olmuş durumda. 2013 yılı itibariyle bir çok yeni akıllı telefon ve yarı akıllı telefon yarı tablet modelleri ile karşımıza çıkıyor. Son olarak bu tanıma uygun Xperia Z Ultra modeli geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Şimdi ise satışa çıkmış durumda.

Aslında sizler Xperia Z’yi yakından tanıyorsunuz. İlk kez Ocak ayının başlarında bir fuarda sergilenen cihaz suya ve toza dayanıklı olması özelliği ile tanınıyor. Bir çok otorite tarafından da en çok tutulan ve suya toz dayanıklı olması ile bir ilk olarak tanıtıldı bu telefon. Sony`nin amiral gemisi Xperia Z’nin büyük ekrana sahip versiyonu olarak tasarlanan Xperia Z Ultra ise daha farklı bir şekilde karşımıza çıkmış bulunuyor. Daha önce blogumuzda da paylaştığımız Xperia Z Ultra`nın özellikleri de çok iyi. Aynı zamanda firma tarafından en ince Full HD ekrana sahip akıllı telefon olarak da nitelendirilmekte. Gelen bilgilere bakılacak olursa Xperia Z Ultra, Hong Kong‘da satışa sunulmuş durumda. Dağıtım tarihi bu ayın sonu olarak belirlenmiş. Ağustos ayında da Tayvan’da raflarda ki yerini de alması bekleniyor.

xperia-z-ultra

Hong Kong fiyatına bakılacak olursa 800$ olarak belirlenmiş. LTE versiyonu ise Eylül ayında raflara gelecek. LTE versiyonlu fiyatı ise 824$ olarak karşımıza çıkıyor. İngiltere`de Sony Xperia Z Ultra`nın fiyatı ise 599€ etikete sahip.

Xperia Z Ultra Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak dersiniz? Yada Xperia Z Ultra Türkiye Fiyatı sizce ne olur? Yorumlarınız bizim için önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting