• Ana Safya
  • Telefon
  • Sony Xperia Z Ultra ‘X-Reality For Mobile’ Güncellemesi Eylül Başında Geliyor

Sony Xperia Z Ultra ‘X-Reality For Mobile’ Güncellemesi Eylül Başında Geliyor

Dünyanın tartışılmaz en büyük elktronik üreticilerinden biri Sony, belki de çoğu alanda dünyanın en iyisi bile diyebiliriz. Yıllardır üstün japon disiplini ve kalitesinin harmanlanmasıyla ürettiği elektronik ürünleriyle teknoloji dünyasında çığır açmaya devam ediyor.

Bilindiği gibi Sony inanılmaz özelliklerle donatılmış Xperia Z yi satışa sunmuştu. Bu inanılmaz özelliklerden dış etmenlerinden birkaç tanesi cihazın 30 dakikaya kadar suya dayanıklı olması ve su geçirmemesi, kasasını elyaf poliamidten üretmesi ki (bu otomobil parçalarında metalin yerine kullanılan malzemedir) ve normal camdan kat kat dayanıklı camının üstüne kırılmaz ekran koruyucu koymasını söyleyebiliriz. Snapdragon S4 Pro dört çekirdekli işlemcisi bizlere mükemmel hız kalitesini sunmuştu buna ek olarak 13 megapiksel kamerası dünyada ilk kez bir cep telefonunda HDR video çekimini mümkün kılmıştı. (Her türlü ışıkta video ve fotoğraf çekebilme özelliği.)

xperia-z-ultra-mor

Sony Xperia Z Ultra kesinlikle ikinci kez dönüp bakmaya değer, eğer yüksek ve dayanıklı bir şeyler arıyorsanız (geçmişte Sony Xperia Z Ultra’ nın ekranının geçmişte süistimal edildiğini göz önünde bulundurursanız), fakat iyi donanım tek başına bir akıllı telefon yapmaya yeterli değil. Beraberinde gidecek uyumlu bir yazılım da şarttır ve bu telefonun bazı sahipleri kulaklıkların nasıl cihazı açtıkları anda çalışan arayüzden farklı bir arayüzle çalışıyor gibi göründüğünü merak ediyor. Sadece bu da değil, bu grubun içinde harıtı sayılır bi çoğunluğun da ‘X-Reality For Mobile’ seçeneğinin artık özelliklerde yer almadığını belirtiyor.

xperia-z-ultra

Devam etmeden önce belirtelim ki bu seçenek şu anda HSPA+ versiyon kulaklıklar için kullanılabilir değil ve Sony 9 Eylül 2013 aylık duyurularında LTE versiyon için ‘X-Reality for Smartphone’ için doğru zamanlamayı tespit eden bir güncelleme paketi yayınlamayı düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting