Söylenti : Galaxy S4 Nisan 2013 ‘ de Gelebilir

Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S ‘ in son serisi S4 söylentilere göre Nisan 2013 ‘ de tanıtılabilir. Tabi haber ne kadar doğru ne kadar yalan tartışılır ama bu söylentiler ortalıkta olduğu sürece bir şeylerin olacağı konusunda hem fikir olabiliriz. Bir çok kişi aslında Galaxy S4 ‘ ün çıkacağına emin ve hazırda bekliyor. Samsung’un Galaxy S3 ‘ ü piyasaya sürdüğünden itibaren olumlu sonuçlar alması ve iPhone’un da 5. serisini çıkarması firmayı Galaxy S4 için harekete geçirmiş olmalı.

Korede yayın yapan bir web sitesi Samsung Galaxy S4 ‘ ün 2013 yılının Nisan ayında çıkacağını iddia etti. Tabi bu iddia ortalığı biraz karıştırmış oldu. Henüz netlik kazanmış bir şey yok ama önümüzdeki hafta CES 2013 Fuarı var. Belli mi olur bu fuarda belki Galaxy S4 tanıtılır ve Nisan 2013 ‘ de satışa çıkar.

Unutmadan yazmak gerekiyor ki Samsung Galaxy S4, 441 PPI‘lik çok ince HD Super AMOLED ekranlı bir telefon olacağı konuşuluyor. Galaxy S4′ün 4.99 inç’lik bir ekranı ile Sony, HTC gibi rakiplerinin önüne çıkmaya çalışacağını da vurgulamak gerekir.

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting