Ucuz iPhone’un İsmi Belli Oldu

Apple’ın yakın bir zamanda çıkaracağı ve bir süredir gündemi sızıntı bilgileri ile meşgul eden iPhone’un ucuz telefon modelinin ismi belli oldu. Buna göre iPhone’un ucuz modeli iPhone 5C olarak satışa çıkacak. İşte ucuz iPhone’a dair bilgilerin tamamı haberimizin detayında.

Apple, yüksek maliyetli iPhone modelleri nedeni ile şuanda dünyanın en pahalı cihazlarını üreten şirketlerin başında geliyor. Kullanıcılarında yarısının alacak gücü olmadığından ve maliyet kaybını önleme açısından Apple, geçtiğimiz dönemlerde bir karar almıştı. Ucuz iPhone modelini üreteceği bilgisi gelen firmadan sızıntılar halen devam ediyor. Blogumuzda da sizlere bir çok kez ucuz iPhone modelinin nasıl olacağı ve ucuz iPhone modelinin ne kadar fiyata satılacağına dair bilgilere yer vermiştik. Bugün ise Apple’ın yeni akıllı telefon modeli olacak olan ucuz iPhone modelinin ismi açıklandı. Buna göre iPhone 5C artık ucuz iPhone olarak bilinecek.

Fiyat politikasında gaddar davranan ve cihazlarında iyileştirme yoluna gitmeyen Apple, yeni ürünü ile bir çok kişinin beğenisini kazanacak. Uzun zamandan beri beklenen ucuz iPhone ilerleyen günlerde de bizleri bekliyor.

iphone-5c

Apple yeni cihazını gelişmekte olan ülke pazarlarında hedeflediğini duyurmuştu. Plastik kaplamalı şekilde gelecek olan ucuz iPhone modeli tüm hızıyla netleşiyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde sızan kutu fotoğraflarından cihazın iPhone 5C ismini taşıyacağı öğrenilmiş ve herkesi heyecan sarmıştı. Şimdi ise iPhone 5C için üretilen koruma kılıfı fotoğrafları sızdırılmış durumda.

ucuz-iphone-kilif

Apple, yeni cihazını çıkarması aşamasında olmasına rağmen şuanda en çok konuşulan firma oldu. Bugün sızan bir fotoğraf ise iPhone 5C’nin kılıfı. Akıllı telefonun satışa sunulmamasına rağmen Amazon üzerinden satışa çıkan elago S5C Slim Fit 2 Case isimli koruma kılıfı iPhone 5C ile birebir uyumlu. Çünkü piyasada bulunan hiçbir iPhone modeline uyum sağlamamakta bu satışa çıkan kılıf.

iphone-5c-ucuz

iPhone 5C hakkında bir çok dedikodu ve sızıntı fotoğrafı bulunmakta. iPhone 5C teknik özellikleri, çıkış tarihi fiyatı hakkında resmi bir bilgi henüz bulunmazken sızıntıların gerçeği yansıttığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting