Xperia Honami’ye Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Sony’in merakla beklenen akıllı telefonu Honami, yakın bir tarihte çıkacak. Şuanda en çok merak edilen telefonlar arasında yer alıyor. Her ne kadar Apple’ın ucuz modeli iPhone 5C kadar merak edilmese de çıktığında herkesin konuşacağı bir telefon olacak Honami. Neden mi? Nedeni kamerası. Kamerası şuana kadar yapılmış en iyi akıllı telefon kamerası deniliyor. Sızıntılara bakılacak olursa da muhteşem bir telefonun bizleri beklediğini söyleyebilirim. Bugün ise Sony Xperia Honami’ye ait başka görüntüler çıktı ortaya. Bunları sizlere göstermek istiyoruz.

Sony, büyük ihtimal ile gelen söylentilere de baktığımızda önümüzdeki haftalarda yeni akıllı telefonu tanıtması bekleniyor. Xperia Honami’nin görselleri dur durak bilmeden gelmeye devam etmekte. Dünya devi Sony’nin IFA 2013 ile Eylül’de tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Xperia Honami bu zamana kadar gelişen mobil teknolojilerin neredeyse tamamını bünyesinde barındırması beklenmekte.

5 inç boyutuna sahip olacak Honami, kamera özelliği ile dikkat çekiyor. Zatende Honami, bu özelliği ile şuanda en çok konuşulan telefon. 20,7 MP kamerası ile bunu kanıtlıyor aslında. Triluminos teknolojisinin kullanıldığı bir Full HD ekrana sahip olacak cihaz, Xperia Z ile arka kasa dizaynı bakımından oldukça benzerlik gösteriyor. Görüntülerde kameranın biraz daha büyük olduğunu görebiliyoruz.

xperia-honami-görsel

Yukarıda ki fotoğrafa baktığımızda düz bir cihazı görmekteyiz. Honami olup olmadığı şuanda kesinleşmiş değil ancak Sony’in sızıntı haberlerinin en sonu Honami olduğundan bu cihaza dair söylentiler mevcut. Honamiye ait yeni görüntüler aşağıda yer alıyor.

xperia-honami

xperia-honami-kamerası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting