Xperia Z Mor Rengi ile Satışta

Sony’nin son harika telefonu Xperia Z, ilk olarak siyah ve beyaz renk ile satışa sunulmuştu. Şimdide Xperia Z mor rengi ile karşımıza çıkıyor. Sony’nin mobil dünyasındaki yeni gözdesi ve harika telefonu Xperia Z CES 2013 etkinliğinde 3 farklı renk seçeneği kullanıcılara sunulmuş idi. Siyah ve beyazın yanı sıra mor renkte söz konusu seçenekler arasında yer almaktaydı.

Birçok ülkede stokları tüketen Xperia Z telefon ilk aşamada siyah ve beyaz renklerle satışa sunulmuş idi. Mor renk seçeneğini ise ilk olarak İngiliz perakendeci Clove Nisan ayında satışa sunulacağı duyuruldu. Yapılan açıklamada net bir tarih yok ancak fiyatlandırmanın siyah ve beyaz renkle aynı olacağı söylendi. Birkaç hafta içerisinde ülkemizde de satışa sunulması beklenen telefonun ilk aşamada mor renk seçeneği malesef beklenmiyor.

xperia-z-mor

Su ve toza karşı dayanıklı bir yapı sunan telefon 5-inç boyutunda. Aynı zamanda 1920 x 1080p çözünürlüklü inç başına 443ppi değer sunan telefon Reality Display teknolojisini barındırın Bravia Engine 2 ekran kullanılıyor. 1.5GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcinin yanı sıra buna Adreno 320 GPU ve 2GB RAM eşlik etmekte.

Xperia Z, mor rengi ile Türkiye’de ne zaman satışa çıkar tam olarak bilmiyoruz ancak Nisan’ın ortalarında çıkmasını tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting