Xperia Z Ultra`nın Mor Renklisi Görüntülendi

Bu Sony firmasını çok seviyorum. Adamlar bildiğin yapıyor. Yeni bir cihaz üzerinde çalıştıkları söylenmişti 2013 yılının başlarında. Hemde çok farklı. Bildiğiniz akıllı telefon değil onun gibi bir şey. Zaten 2013 yılı itibariyle piyasayı sildi süpürdü bana kalırsa. Sony geçtiğimiz günlerde Xperia Z`nin bir üst modeli olan Ultra versiyonlu bir phaplet piyasaya sürdü ve tüm dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı. Cihaz şimdiden çok konuşulur oldu.

Sony gerçekten bu işi iyi biliyor. Uzun zamandan beri beklenen bir phaplet olan Sony Xperia Z Ultra, şuanda en çok konuşulan teknolojik aletlerden. Xperia Z Ultra`nın birde bugün mor renkli versiyonu videoda görüntülendi. Şuana dek beyaz ve siyah olarak karşımıza çıkan phaplet Xperia Z Ultra, bir video da mor renkli olarak yerini alıyor. Cihazın üçüncü renk çeşidi olan mor renkli modelini video`da sizlerde görebilirsiniz.

xperia-z-ultra-mor

Alışık olduğumuz siyah ve beyaz renkli Xperia`lardan farklı bir şekil olmuş mor renkli Xperia Z Ultra. Aşağıda yer alan videodan sizlerde mor renkli Xperia Z Ultra’yı izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting