• Ana Safya
  • Telefon
  • Xperia ZR Android 4.2.2 Güncellemesi An İtibariyle Başladı

Xperia ZR Android 4.2.2 Güncellemesi An İtibariyle Başladı

Sony piyasaya sunduğu akıllı telefon modelleri ile bir çok kişiyi cezbediyor. Ancak Sony, güncelleme politikalarında çok katı. Bu yüzdende kullanıcıların sitemine uğruyor. Kısa bir süre önce piyasaya çıkan Xperia ZR akıllı telefonuda gün itibariyle Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı. Xperia Z ve ZL için dağıtımı gerçekleşen güncelleme şu andan itibarende Xperia ZR kullanıcılarına dağıtılıyor. İşte detaylar ;

Xperia Z serisinin bir alt modeli olan Xperia ZR, diğer akıllı telefonlara nazaran daha farklı özellikleri ile karşımızdaydı. Teknik özellikleri bir kenarıya tasarım anlamında Xperia Z’den esintiler sunan Xperia ZR modeli için Android 4.2.2 güncellemesi gün itibariyle başlamış oldu. İlk olarak Norveç’te kullanıcılara ulaşan güncellemenin dağıtımı OTA ve Sony PC Companion üzerinden gerçekleşiyor. Öte yandan güncellemenin birkaç hafta içerisinde dünya genelinde sunulması beklentiler arasında.

xperia-zr-android4.2

Her güncellemede olduğu gibi bu güncellemede de üzerinde iyileştirmeye gidilmiş. Özellikle daha dengeli bir performansın sağlanması amaçlanan güncellemede medya uygulamaları entegrasyonunda sorunsuz bağlantı, hızlı ayarlar menüsü, özelleştirilebilir durum çubuğu, Daydream ve kilit ekranda widget desteği kullanıcılara sunuluyor.

İlerleyen zamanlarda da Android 4.3 güncellemeside alacak cihazın güncellenme tarihi kesin olarak açıklanmış değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting