Yeni Nexus 7 Çoğu Mağazalarda Erken Saatlerde Satıldı

Google ve Asus iş birliğiyle üretilen Yeni Nexus 7 için resmi olarak belirtilen piyasaya sürülüş tarihi 30 Temmuz du fakat daha ürün piyasaya sürülmeden çoğu mağaza tarafından gelecek olan stokları tüketildi. Ürünlerin resmi olarak satışa sunulmasından önce mağazaları, mağazaların bu ürünleri ön sipariş şeklinde satmasından alı koymuyor. Fakat bu satışlar mağaza çalışanları tarafından ürünü ön siparişle almak isteyen müşterilere sadece tek bir ürün satmasıyla biliniyordu. Bazı şanslı insanlar çoğu mağaza bu ürünleri ön siparişle satmayı reddederken bunlara sahip olabiliyordu. Fakat bu sefer işler biraz değişik gelişti.

Çoğu teknoloji mağazaları yeni Nexus 7 tabletleri önceden satmış durumda. Şimdiye kadar bu tabletlerin toplu halde satışlarını yapanlar Walmart, Best Buy, GameStop ve Amazon oldu. Amazon size bu tabletleri 2-3 gün içinde kargolamayı garanti ederken bazı mağazalar gelip oradan bile alabileceğinizi belirtti. Bu haberler tabletler daha piyasaya sürülmeden defalarca duyurulduğu için işe yaramış durumda. Tabletlerin piyasaya sürülmesinin üzerinden sadece 2-3 gün geçmiş olmasına rağmen çoğu mağaza bu tabletleri yok satmaya başlamış durumda. Ellerine ulaşacak olan stokları ön sipariş ile önceden satan mağazalar şu an 2. Hatta 3. Siparişlerini almaya başlamış durumdalar.

Google_Nexus_7

Kısacası şu an yeni Nexus 7 tabletlerden birine sahip olmak istiyorsanız bu mağazaları arayıp size bir adet gönderip gönderemeyeceklerini sorun. Fakat bunu sormadan önce arka depolarında bir iki tane kalmış olmalarını umut edin. Ülkemizde de satışları başlayan Nexus 7 lerin stokları tükendiği için satın aldığınız ürünlerin kargolanma sürelerine özellikle dikkat etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting