Game Of Thrones 4.Sezon Başlıyor!

Game Of Thrones izleyenler var mı? Ya da izlemeyen var mı desem daha doğru olur. Mükemmel görsel efektleriyle ve birbirinden mükemmel şehirlerde çekilen efsanevi bir dizi. Bana göre dünyanın görebileceği en mükemmel dizilerden bir tanesi. Harika bir geçmiş dönem savaşlarını anlatan bilim kurgu tadında bir dizi. Anlatmaya fazla gerek yok gerçekten. İzleyenler biliyor izlemeyenler ise çok şey kaçırıyor diyebilirim.

Bunca zamandır neden izlememişim diye kendime çok kızdım. Bende Game Of Thrones dizisine 2 ay önce başlamıştım ve soluksuz şekilde bir hafta içerisinde bitirmiştim. Harika senaryosu ve kitaptan uyarlanan dizi yeni sezonu ile bomba şekilde gelecek. Şimdi sizlere birazcık detaylar vermek istiyorum.

Game Of Thrones 4.sezonu ne zaman başlıyor soruları bir senedir ortalarda dolaşıyordu. Çünkü dizi 3.sezonu ile geçen yıl ara vermişti. Ve tam tamına 1 yıl aradan sonra tekrardan geri dönüyor. Dizi 31 mart 2014 tarihinde 4. sezon 1. bölüm olarak ekranlara çıkacak. HBO kanalının yayınladığı dizi taht mücadelelerine kaldığı yerden devam edecek. Khaleesi kendine kölelerden oluşan çok güçlü bir ordu kurmaya devam ederken, ejderhaları gerçekten gözle görülür bir şekilde büyümeye de devam ediyor. Bu şekilde devam ederse Khaleesi‘nin tahtı ele geçireceğini söyleyebiliriz. Kral Joffrey en son yaptıkları savaşı kazandığını düşünüyor. Ancak bilmediği bir şey var daha güçlü düşmanlar önünde ve ilerleyen zamanlarda onları yenebilecekler. Joffrey hariç bütün yönetim bunun farkındalar.

khaleesi

Game Of Thrones 4.Sezonuna doğru gelirken ;

Dizi übersonic şekilde süregelen çatışmalar ile devam ediyor iken Robb Stark’ın duvarda ki mücadelesi sürüyor. Bran Stark ise babasının emanet ettiği tahta oturmak için hayata tutunmaya çalışıyor. Hodor ve arkadaşları ile sürekli şekilde oradan oraya sürüklenen Bran, Robb ile buluşarak büyük süpriz yapacak büyük ihtimal ile Game Of Thrones’in 4.sezonunda.

game-of-thrones-4.-sezon

Yeni sezonda muhteşem şekilde gelecek olan dizi şimdiden izleyici kitlesinin nefeslerini tutmuş durumda. Tüm dünya bu diziyi bekliyor. En çok merak edilen konulardan birisi ise Ejderhalar. Bakalım bu sezon ejderhalar ne şekilde olaylara tanıklık edecek.

Game Of Thrones’in yeni sezona ait yeni fragman ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting