Kuzey Güney son bölüm

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran Kuzey Güney dizisi heyecan dolu bölümleri ile Kanal D ekranlarında devam ediyor. Kuzey güney dizisi konusu itibariyle Türk televizyon dizi tarihinde bir ilk diyebiliriz. Senaryosu ve oyuncu kadrosu ile gerçekten kaliteli işler çıkartan Kuzey güney dizisini izlememek elde değil.

Konusuna gelecek olursak Kuzey ve Güney, birbirlerine olan bağlılıkları dışında tek ortak noktalarının da babaları Sami’nin işlettiği simit fırınına sığamayacak kadar büyük hayallerinin olmasıdır. Kuzey, askeri okul sınavlarını kazanıp, ileride başarılı bir asker olacak, Güney ise iyi bir üniversitede okuyup, hedeflediği kariyere doğru sağlam adımlarla ilerleyecektir. Ancak iki kardeşin hayallerinin gerçeğe dönüşebilmesi için kaderlerini de değiştirmeleri gerekecektir. Cemre ve annesi Gülten’in yaşadıkları mahalleye taşınmasıyla Kuzey ve Güney’in hayatında da yeni bir sayfa açılır.

Kuzey Güney dizisinin son bölümleri ise çok konuşulmuştu. Kuzey 27.bölümde bu sefer Zafer ile karşılaşıyor ve Zafer tekrar geri dönüyor. Zafer, hapisten çıkarak ilk iş olarak Kuzey ‘ den intikam alma peşinde koşuyor. Ve olaylar gelişiyor. Ayrıca yukarıda gördüğünüz fotoğraf ‘ da Kuzey Güney izleyicilerini merak içerisine soktu. Tüm bu soru işaretlerini Kuzey güney son bölüm de göreceğiz.

 Aşkın ve ihanetin bir arada olduğu Kuzey Güney dizisi gerçekten de izlemeye değer. Türkiye böyle dizileri seviyor. Ezel dizisinden sonra benimde favori listeme giren Kuzey Güney dizisini izleyin izlettirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting