Muhteşem Yüzyıl Mimar Sinan Karakteri ve Memati

Muhteşem Yüzyıl Mimar Sinan Karakteri ve Memati

Muhteşem Yüzyıl dizisine yeni bir isim katıldı. Türkiye’de ve dünyada en çok izlenen dizilerin başında gelen Muhteşem Yüzyıl dizisinde tanıdık bir simayı görüyoruz. Aslında bakarsanız oynamaz diye düşündüğümüz sanatçılardan oyunculardan birisi idi Gürkan UYGUN. Ama Muhteşem yüzyıl dizisinde bu hafta karşımıza Mimar Sinan olarak çıkması bekleniyor.

Mimar Sinan karakteri yakışmış aslında Memati’ye. Ama Memati ile Kurtlar Vadisinden ayrılmasını ve Muhteşem Yüzyıl’da alt rolde oynaması biraz garipsemekteyim bende. Mimar Sinan’ı artık Memati canlandıracak Muhteşem Yüzyıl dizisinde. Yani Gürkan Uygun artık Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alıyor.

muhtesem-yuzyil-mimar-sinan

Uygun 3 yıldır Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olan ‘Muhteşem Yüzyıl’da Osmanlı padişahları I. Süleyman, II. Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan karakterini canlandıracak. Dizide Mimar Sinan’ı oynaması için Şener Şen başta olmak üzere sinema ve tiyatro dünyasının çok ünlü isimlerine teklif gittiği konuşulmuştu. Kimin canlandıracağı merak konusu olan rol, Gürkan Uygun’a kısmet oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting