Sana Bir Sır Vereceğim Savaş Kimdir?

Dizi dünyasında olumlu şeyler olmak ile birlikte sevilen karakterlerin aranması şüphesiz herkes merak etmekte. Şuanda Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynayan karakterlerin gerçek hayatları oldukça araştırılıyor. Sevilen dizi, FOX Tv ekranlarında boy gösteriyor. Sana Bir Sır Vereceğim dizisi oldukça sevildi. Şuanda Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisine sonradan dahil olan Savaş gerçek adı Berk Cankat kimdir? bunu sizlere açıklayacağız.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde kötü bir karakter var. Yeni girdi o diziye. Savaş, Tilkiyi çileden çıkartan bir karakterdir. Tilki’nin kardeşi rolü ile diziye giren Savaş’ta tıpkı Kıvanç gibi özel bir yeteneğe sahip olduğu görülebiliyor. Kardeşi Tilki’den intikam almak için ailesine zarar vermeye çalışan Savaş bakalım amacına ulaşabilecek mi? Sana Bir sır Vereceğim Savaş Kimdir? Sana Bir sır Vereceğim Berk Cankat Kimdir? Sana Bir Sır Vereceğim Savaş Boyu Kaç? Sana Bir Sır Vereceğim Savaş Kaç Yaşında? Sana Bir Sır Vereceğim Savaş Fotoğrafları, Sana Bir Sır Vereceğim Savaş Oynadığı Dizi ve Filmler Neler? İşte tüm bu sorular aşağıda yanıtsız kalmayacak.

Savaş, 1984 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncudur. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oyunculuk kabiliyeti ve yakışıklı duruşu ile dikkatleri üzerine şimdiden çekmeye başlamıştır. Berk Cankat, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunu bir oyuncudur. Grafik tasarım okuduktan sonra; Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk kariyerine Sana Bir sır Vereceğim dizisinde başlayan genç oyuncuya sanat hayatında başarılar diliyoruz.

Savaş-Berk Cankat Fotoğrafları

berk-cankat

berk-cankat-2

berk-cankat-3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting