Teoman Evlendi İddiası ?

Geçtiğimiz yıl müzik sektörünü bıraktığını kamuoyuna paylaşan Teoman, geçtiğimiz günlerde ise tekrardan müzik dünyasına döndüğünü açıklamıştı. Teoman’ın bu tavırları herkes tarafından ilginç karşılansa da, müzik yapmayı özlediğini ve sevdiğim bir işi yapmaya tekrardan dönmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Teoman’ın müzik haberleri gündemi bir süre meşgul etmişti sizlerde hatırlayacaksınız. Bugün ise farklı bir gündem oldu. Teoman evlendi mi soruları herkes tarafından sorulur hale geldi.

 Teoman’ın müziği bırakma kararının ardından daha önce 2005 yılında Amerika’da evlendikleri iddiasıyla gündeme geldiği Ayşe Kaya ismi ile yaşadığı aşk ve 2013 yazı için almış oldukları evlenme kararının mı etkili olduğu bilinmez ama Teoman’ı tekrar yaşama bağlamışa benziyor.

Ayşe Kaya Kimdir ?

Teoman’ın mezun olduğu üniversite ve bölüm mezunu Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü  Üniversite eğitiminin üstüne, Amerika-New York’ta bulunan  School of Visual Arts ve International Center of Photography’de Hikaye konusunda eğitim alan Ayşe Kaya, Türkiye’ye dönüşünün ardından düğün ve doğum fotoğrafçılığı yapmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting