UÇURUM’DA HEYECAN DORUKTA

Türk drama televizyon dizisi kuşağına yeni ve heyecanlı bir soluk getiren dizi, Uçurum. Dizinin başrollerini Lavigna Longhi, Funda Eryiğit, Erdal Yıldız, Esra Ronabar, Denise Capezze, Birkan Sokullu ve Selçuk Yöntem paylaşmaktadır. Konusu gereği bir çok insanı çeken uçurum, dizi fragmanları ile bile heyecan yaratmaktadır.

Rusya’dan Türkiye’ye çalışmak için gelen bir doktor olan Eva ve kardeşinin fuhuş çetesine düşüşleri, buradan kurtulmaya çalışmaları ve bu sırada tanıştıkları yeni insanlarla verdikleri hayat savaşını konu alan uçurum dizisinin senaristliğini Kerem Deren yapmaktadır. Dizi, atv’de yayınlanmaya başladığından beri ilgi çekmekte ve fenomen dizi olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Adından da anlaşılacağı gibi, uçurum kenarında olan hayatların, günlük hayatımızda aslında gözden kaçırdığımız fakat çok yakınımızda bulunan tehlikelerin konu edildiği dizi, bünyesine yeni oyuncu isimler katarak, kadrosunu genişleterek yoluna devam ediyor.

Salı akşamları insanları ekrana kitleyen uçurum, dizi fragmanları ile de bir sonraki bölümün ne kadar heyecanlı olacağını seyircilerine gösteriyor. Uçurum fragmanları da dizinin kendisi kadar ilgi çekerek, bu kadar popüler olan bir dizi için harcanan emeğin boşa gitmediğinin göstergesi oluyor.Senaryonun sıkıcı olmayışı, alışılmış sıradan konulardan başka şeylerin de anlatılması, çok önemli değerli usta oyuncuların başrolü paylaşması sebebiyle, uçurum, gün geçtikçe izleyicideki yerini sağlamlaştırıyor.

Uçurum dizisinin sevilmesindeki bir diğer etken de kuşkusuz müzikleridir. Dizinin müzikleri Alp Yenier tarafından yapılmakta ve herkes tarafından çok beğenilmektedir.İlk sezon finalini 19 haziran 2012’de yapan uçurum, 2.sezonuna 22 eylül 2012’de başlamıştır ve heyecan kaldığı yerden devam etmektedir.İzlerken herkesin kendi hayatından bir parça bulup iyice benimseyebileceği bir hikayeye sahip olan uçurum, verdiği küçük hayat dersleriyle de sıradan bir dizi olmaktan çıkıyor. Günümüzde bir çok dizi sıradanlığı yüzünden izleyici kaybederken, farklı senaryosuyla, Uçurum fragmanları ile izleyenlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting