The Walking'in Dead Yıldızının Yeni İsteği

The Walking’in Dead Yıldızının Yeni İsteği

Posted on

Televizyon dünyasını alt üst eden ve birçok ülkede takip edilen The Walking Dead dizisinin yıldızından yeni bir istek geldi. Dizi ile daha ön plana çıkan ve başarısını artık tüm dünyaya kanıtlayan başarılı oyuncu Norman Reedus bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda bir süper kahraman rolünü canlandırmak istediğini açıkça belli eden Norman Reedus oldukça şaşırttı.

Marvel maceraları beyaz perde de olduğu gibi TV sektöründe de adını altın harfler ile yazdırmaya deva ediyor. Birçok sinema eserinde başarıyı yakalayıp gişeleri yıkan Marvel, Netflix ile yapmış olduğu ortaklık sonucunda TV sektöründeki gişe rekorlarını da ele geçirdi diyebiliriz. Son zamanlarda en çok konuşan dizisi The Walking Dead ile de göz doldurdu.

Süper kahramanlardan olan ve sinemaya geldiği zaman büyük gişe yakalayacağı düşünülen Ghost Rider için yeni bir talip daha çıktı. Marvel’in başarılı TV dizisi The Walking Dead dizisinin Daryl Dixon karakterini canlandıran Norman Reedus Ghost Rider karakteri için talip oldu. Onun isteği ne şekilde değerlendirilir bilinmez ama bu isteği ile gündeme oturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir