Avşa Adasında Tatil Keyfi

Yaz aylarının vazgeçilmezi tatil, 2013 yılında da sizleri bekliyor. Bir çok kişi tatil planlarını şimdiden yapmaya başladı ve 2013 yılında en güzel tatili geçirmek için binlerce yerlere bakıyor. Gezmeyi ve tatil yapmayı seven toplum olarak yaz aylarında en güzel tatili geçirmek isteriz. Bu sebepdendir ki tatil yerlerini seçerken çok araştırmalıyız. Bizde bugün sizlere tatil için en güzel yerlerinden olan Avşa Adasında tatilden bahsedeceğiz.

Marmara denizde bulunan ve mavi bayraklı tatil yerlerinden biri olan avşa adası, harika doğası ile göz dolduruyor. Muhteşem hayatı ile tatilcilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. 30 senedir belkide daha fazla süredir ayakta kalabilen bu eşsiz güzellikteki ada her yıl 1 milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Avşa adası güzel denizi ve çarşısı ile Marmara denizinde kalmış ender tatil mekanları arasında gösterilmektedir. İstanbul’a yakın olmasından her tatil sezonunda asla ve asla boş kalmayan tatil yerlerinden birisidir. Yaz aylarının gelmesi ile oldukça kalabalıklaşan Avşa Adası 1 Milyon turisti her sezon ağırlıyor. Bu sebeple birçok tatil mekanı ile yarışan Avşa Adasının en güzel özelliklerinden biride sadece yerli turizme hizmet vermesidir.

Avşa Adasında koyların bulunması görülmeye değer nitelikte. Dört bir yanda bulunan koylar sizleri de çok etkileyecek. Denizin berraklığı tatilinize keyif üstüne keyif katacak. Avşa adası doğal ortamı ve gece hayatı ile de çok meşhur bir tatil yeridir. Avşa adasında bulunan birbirinden renkli ve güzel bar ve diskolar 24 saat hizmette olması tatilciler için yine en çok tercih edecekleri yerler arasında geliyor. Bu tatil kalitesini uygun fiyatlara ziyaretçilerine sunan Avşa Adası eğlenceli yaşamı kadar lüx konaklamaları ile de seviliyor.

Sizlerde bu güzel adada tatil yapmak istiyorsanız www.avsa-adasi.com.tr adresini ziyaret ederek binlerce otelden birisini tercih edip, uygun fiyat avantajları ile tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.