İSTEMEYEN EL KALDIRSIN!

Lüks denilince, insan aklına birçok olgu gelmekte ve hep yüksek rakamları içeren maddeler ya da işlevler hayal edilmektedir. Lüks oteller, lüks evler, lüks yaşam, lüks eşyalar…

    Türkçe anlamına baktığımız zaman, lüks; gösterişi seven, şatafatlı anlamında kullanılıyor, ama alternatif seçimlerimize gelince iş biraz daha değişiklik gösteriyor.

    Maddî imkânların el verdiğince, rahatlığı herkesin hak ettiği kesin bir gerçektir. Rahat bir yatakta yatıp, güne en dinamik haliyle kalmak, herkes için ideal olandır. Başka bir örnek vermek gerekirse; lüks bir otelin alternatifi bol hizmetlerinden yararlanıp, tatilin keyfini gerçek anlamda çıkarmak, dinlenmiş, zinde bir beden ve ruh ile işe gitmek hem kendi sağlınız için önemli olduğu kadar, etrafınızdaki insanlar içinde, zinde ve stressiz haliniz enerji kaynağı olacaktır.

    Lüks otellerden konu açılmışken;

    Önceden, böylesine bol aktivitenin olduğu, birçok imkânın bir arada sunulduğu otelleri görmek mümkün değildi. Pansiyon, motel ve otellerin, kısıtlı imkânlar ile verdikleri hizmeti düşününce, lüks otellerin hızlı bir çıkış yapmasına şaşırmamak gerekiyor öyle değil mi?

    Gerçi kısıtlı imkânlara sahip olan kişilerin tercihleri arasında hala önemini koruyor olsa da, lüks otellerin göz dolduran ve dudak ısırtan özelliklerini es geçmek pek mümkün gözükmüyor.

    Görünüşe bakılırsa, mahalle bakkallarının kaderini, ilerleyen yıllarda pansiyon ve motel işletmecilerinin yaşaması da mümkün gibi gözüküyor. Eğer fiyat farkı, market ve bakkal ilişkisindeki gibi kapanmaya müsait hale gelebilirse, muhtemelen ileriye dönük bu gibi durumları yaşanma olasılığı yükselecektir.

    Açıkçası kim istemez ki, daha rahat, eğlenceli ve alternatifi fazla olan lüks otelleri seçmeyi… Sağlığına düşkün ve hayatına önem veren her insanın tercihi bu yönde olacaktır.

    İlginizi çekerse eğer; bu http://www.setur.com.tr/luks-oteller  bağlantılı vermiş olduğum linkten lüks otellerin özelliklerini girip incelemeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting