Muhteşem Bir Teknede Fasıl Eğlencesi!

Şirket çalışanları, arkadaşlarınız yada ailenizle fasıl eğlencelerine katılmayı sevenlerden misiniz? Size çok farklı bir mekan sunuyoruz. Kiralık Tekne ile fasıl!

Leziz yemekler, muhteşem konfor ve Türk Sanat Müziği nağmeleri! Sadece size özel sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz gibi bi eğlence! Denizin üzerinde boğaz turuyla teknede fasıl eğlencesini başka biyerde bulamazsınız. İstanbul’un bir yakasından diğer yakasına sahil şeridi boyunca kıyıdan sakin bir şekilde süzülen teknede yemeğinizi yediğinizi ve bir yandan keman taksiminin İstanbul Boğazı’ndaki yankısını düşünün! Sizin için hazırlanmış menü seçeneklerinden damak tadınıza uygun olanı seçebilirsiniz; başlangıçlar, ara sıcaklar ve seçenekli ana yemek menüsü, alkollü yada alkolsüz içecekler ile muhteşem bir lezzet sunuyoruz. Siz yemeğinizi yerken profesyonel kadrosuyla fasıl ekibimiz Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eserlerini sizler için seslendiriyor olacaktır. Unutulmaz bir eğlence için kiralık tekne hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte kalabalık mekanlardan farklı sadece size özel bir program! istanbul kiralık tekne ile İsterseniz hem boğaz turu yapıp hem eğlenebilirsiniz, dilersenizde istediğiniz bir yerde demirleyip sakin sularda sadece dalga sesleriyle eğlencenize devam edebilirsiniz. Evet sizde hemen arkadaşlarınıza bu teklifi sunun unutulmaz bir eğlence yaşayıp bu anları ölümsüzleştirin, kiralık tekne ile bu anı yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz!

Kaynak: http://teknekiralama.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting