Twitter EURO 2016'ya Arma ile Destek Verdi

Twitter Euro 2016’ya Arma ile Destek Verdi

Posted on

Futbol severlerden sevmeyenlere, en iyi anlayandan, hiç anlamayana değin birçok kişi nefesini tuttu ve Euro 2016 macerasını beklemeye başladı. Fransa’da gerçekleşecek olan ve Türkiye için sabırlı bekleyişler ile gerçekleşmesi beklenen ilk futbol karşılaşması sonucunda neler olacağı merak içerisinde beklenmeye devam ediyor. Tüm dünyanın seyredeceği bu karşılaşmalara bir destek de Twitter sosyal medya sitesi üzerinden geldi.

Fransa’da gerçekleşecek futbol karşılaşmalarına ülkemizden bazı kişiler gitse de, bazı kişiler de teknoloji aracılığı ile heyecana olacak. Fransa’ya gidemeyenler için heyecanı hat safhada tutan Twitter ise; Euro 2016 için bir Türkiye arması yayınladı. Sosyal medya sitesi kurucuları tarafından da yoğun ilgi ile karşılanan karşılaşmaya siz de sosyal medya üzerinden destek verebilirsiniz.

Twitter da bu konuda çalışmalarına devam ederken bir Türkiye arması yayınladı. Tweetlerinizde Türkiye armasını göstermek istiyorsanız TUR hastagını ya da BizBittiDemedenBitmez hastagını kullanmanız yeterli olacaktır. Twitter bu konuda daha neler yapacak merak içerisinde beklense de Türkiye arması daha şimdiden yoğun ilgi ile karşılanmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir