Twitter’da Unfollow Yapanları Bulun

Posted on

Twitter’a gün içinde sık sık giriyor musunuz? O zaman birçok takipçiniz ve arkadaşınız mevcuttur. Ancak takip ettiklerinizin ne kadarı sizi geri takip ediyor biliyor musunuz?

Twitter, 140 karakter ile kendimizi ve düşüncelerimizi anlatmanın en kolay yolu haline geldi. Fikirlerimizi birkaç saniye içerisinde tüm takipçilerimizle paylaşmamız, onların yorumları ile geliştirmemiz mümkün. Bir de takip ettiğiniz kişiler var tabi. Yazdıklarını düzenli takip ettiğiniz insanlar bunlar. Siz onların her yazdığını okuyorsunuz ancak onlar sizin yazdıklarınızı okuyorlar mı? Yoksa sizi ilk başta takip ettikten birkaç gün sonra takibi bırakanlar‘dan biri mi oldular?

Bunu görmek için Twitter hesabınızda, arkadaşlarınızın profillerinine sırayla girere sizi takip edip etmediklerine bakabilirsiniz. Peki bu işlemle uğraşmak istemiyorsanız ve kimlerin sizi unfollow ettiğini hemen öğrenmek istiyorsanız ne yapacaksınız ? İşte size güzel bir alternatif site: twitpalas.com

twlogo1

Twitpalas sitesini kullanarak sizi takip etmeyenlerin listesini anında görebilirsiniz. Hazırlanan detaylı unfollowers tabloları sayesinde bu kişileri çeşitli parametrelere göre sıralayabilirsiniz. Sizi “unfollow yapanlar”ı şu kriterlere göre sıralamanız mümkün: en yakın zamanda tweet atan, en eski tweet atan, sık sık tweet atan, nadiren twit atan, takipçi sayısı en az olan, en az popüler olan, en popüler olan unfollowcu’lar. İsterseniz profil resimlerini slideshow olarak görüp de silmeye karar verebilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak siteyi kullanırsanız, gün gün takipçi sayınızı ve diğer istatistiklerinizi grafiklerle görmeniz mümkün. Hem de bunların hepsi ücretsiz olarak sunuluyor.

twitpalas.com’u ziyaret etmek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir