Uluslararası SEO Etkinliğinde Bu Yıl

Posted on

Her yıl olduğu gibi bu yılda SEOZEO önderliğinde SEO etkinliği 21-22 Ekim tarihleri arasında olacak. Dünyanın önde gelen şirket sahiplerinin buluşacağı etkinlikte binlerce davetli ve süpriz ödüller olacak. Türkiye’nin en büyük SEO firmalarından olan SEOZEO kurulduğu ilk günden bu güne kadar gelişen süreçte sadece Türkiye değil dünya çapında büyümeye imza attı. Önderliğini Yiğit Konur’un yaptığı ve günden güne hep en iyisini vermeye çalışan firma böyle güzel etkinlikler ile ülkemizi’de bir nevi dünyaya tanıtmaya gayret göstermekte.

Blogesinti ailesi olarak bizlerde 21 Ekimde başlayacak olan etkinlikte yerimizi alacağız. Kendilerine bir teşekkürde ben etmek istiyorum çünkü böyle büyük bir etkinlikte bizleride aralarında görmek istediklerini söylediler. Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı‘nda Blogesinti ailesi olarak bizlerde yerimizi alacağız.

Uluslararası SEO etkinliği deneyimi yaşamak için yurtdışına gitmenize gerek yok. Dünyaca ünlü konferanslarda konuşmuş, endüstri liderleriyle her sene Digitalzone’da buluşuyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan etkinlikte, prestijli sponsorlar aracılığı ile 10’un üzerinde yabancı konuşmacıyı ve 700’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı Radisson Blu Hotel Şişli’de 2 gün boyunca bir arada olacak.

Eğer sizde bu büyük etkinlikte yer almak isterseniz https://zeo.org/digitalzone/ adresine girerek etkinliğe katılabilirsiniz. Bu büyük organizasyonda tanışmak gerçek anlamda gurur verici olsa gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir