Vine Uygulaması Artık Android’de

Posted on

Android uygulamalar hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bir çok alanda da yardımcı oluyor. Son örnek ise Twitter’ın ilk olarak iOs cihazlara duyurduğu ve 6 saniyelik video çekimi yaparak Twitter’da paylaşım imkanı sunan Vine uygulaması artık Android’de. Twitter tarafından açıklanan Android kullanıcılarını oldukça sevindirecek bir duyuru bugün yapıldı.

Uzun zamandan beri beklenen ve Twitter‘ın daha önce iOS platformu için çıkış yapmış olan kısa video paylaşma uygulaması Vine, bundan böyle Android platformu için de kullanılabilir duruma geldi.

Twitter’ın video uygulaması Android’de yerini alması zaten bekleniyordu. Ancak bu kadar bekleyişin sebepleri bilinmiyor. 6 saniyelik kısa videolar oluşturarak bu videoları çevrenizde ki kişiler ile paylaşmanıza olanak sağlayan servis, otomatik oynatma ve ses açma özellikli videolar oluşturma imkanı da sağlamakta. Arkadaş bulma ve büyütme özelliği (destekleyen cihazlarda) ise uygulamanın sunduğu diğer özellikler arasında yer almış bulunuyor.

vine-android

Vine Android Uygulamasında ilerleyen haftalarda ise arama, etiket ve Facebook üzerinden paylaşma gibi imkanlarda gelecek. Ancak biraz zaman lazım. Aynı zamanda ön kamera fonksiyonları da bu uygulamaya eklenmesi bekleniyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz aşağıda yer alan link’den ulaşarak hemen Vine Android Uygulamasını indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir