Acarkent Villaları, Acarkent Satılık, Acarkent Satılık Villa

Acarkent villaları, İstanbul’un en lüks villaları arasındadır. Acarkent satılık villa denildiğinde aklımıza yeşillikler arasında yer alan havuzu, açık ve kapalı otoparkları olan lüks villalar gelmektedir. Marka\Villa da Acarkent’teki bu lüks villaların alımı ve satımı konusunda size yardımcı olmaktadır.

 Acarkent, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden olup, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72 adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal ve Spor Alanlarından meydana gelmiştir. Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe mekanlara ve yaşam alanlarına sahip olmasına karşın Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne olan 5 dakikalık mesafesi ile de İstanbul’un tüm merkezlerine ulaşım kolaydır.

 Ayrıca Acarkent daireleri, bahçe katı, normal kat ve çatı katı seçenekleri ile ister küçük isterseniz büyük metrekarelik daire seçenekleri, lüks dekorasyonu ile yaşama kapılarını açıyor.

Acarkent satılık villa tipleri…

Acarkent Satılık A Tipi Villalar:
Eğer beklentiniz bir villadan daha da fazlası ise; eşsiz doğa manzarası, hayat tarzınızı yansıtan lüks dekorasyonu, 800m2 iç kullanım alanı ve 1000 ile 2000m2 arasında değişen çok geniş enfes bahçeleriyle A Tipi villalardaki prestijli malikane yaşamı sizi bekliyor.

Acarkent Satılık B Tipi Villalar:
Kendi gözünüzle hayata bakışınızda, tüm beklentilerinizi Acarkent B Tipi villalarında bulacaksınız.600 m2 iç kullanım alanı ve yaşam stilinizi yansıtan 1000-2000m2 arasında değişen büyüklükte bahçeler hayatınızı değiştirecek.

Acarkent Satılık C Tipi Villalar:
Acarkent’in ayrıcalığı ve kaliteli detayları C Tipi villalarda canlanıyor. 500 metrekare iç kullanım alanı ve 1000-1500 metrekare arasında değişen ölçülerdeki bahçelerinde sizi keyfin tadını çıkarmaya çağırıyor.

Acarkent emlak hakkında detay bilgi almak için Marka/Villa Gayrimenkul’un uzman kadrosu size yardımcı olacaktır. Marka\Villa, 2004 yılından bu yana Acarkent Villaları ve Beykoz Konakları başta olmak üzere çevre bölgelerde uzmanlaşmış ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetini en iyi ve en kaliteli şekilde vermek için çalışmaya devam etmektedir.

MarkaVilla Adresi: Acarlar Mah. Acarkent Sitesi 4.Cad. 15.Sok. C54 Villa Beykoz / İstanbul
MarkaVilla Telefon: 0 216 485 00 08
MarkaVilla Mobil Telefon: 0 532 6242028

1 yorum

  1. Mahmut dedi ki:

    Çok etkilendim, hemen iki tane sipariş veriyorum. Yok lan üç tane sipariş veriyorum.

    Şaka lan şaka. 40 yıl çalışsam anca kapı kolunu alırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting