Açılış Sayfanız Tertemiz Olsun

Şu açılış sayfaları hep başımıza bela olmuştur. Bir siteye girersiniz ve o siteden buluşan virüs türevi şey, sizin web tarayıcınızı bozar. Her web tarayıcınızı açtığınızda karşınıza cins cins site adresi gelir ve o adresi kaldıramazsınız. Evet işte bunu çözmek için sizlere güzel bir yazı hazırladım dostlarım.

İnternet’in ilk yaygınlaştığı zamanlarda bu olay daha bir meşhurdu. Şuanda her ne kadar ortalarda gözükmese de yine ortalara yavaş yavaş çıkmaya çalışıyor lanet şey. Kötülüyorum çünkü benimde başıma çok gelmişti. Aradığım bir şey var mesela birde bakıyorum ki giriş sayfam olmuş www.bilmemne.com gibi bir şey. Ve o site tekrar ortadan kalkmıyor. Açılış sayfamı değiştirmek istiyorum diyorum yine olmuyor. Hal böyle olunca format atmak durumunda kalıyorduk! Artık bu durumu ortadan kaldırmanın vakti geldi dostlar.

anasayfa-değiştirme

Bir siteye girdiniz ve elinizde olmadan tarayıcınızın giriş sayfası portalsepeti, v9, 22find, netmahal gibi cins siteler işgal etti. Bu durumda ne yaparsınız? Hiç bir şey yapamazsınız. Bu yazıyı okumalısınız önce. Portalsepeti, v9 gibi sitelerden nasıl kurtulurum derdinide ortadan kaldırıyorum artık. Ufak bir program sayesinde her şeyi Google yapmak çok basit.

Tamindir editörleri tarafından geliştirilmiş olan ufak bir program sayesinde sizde artık açılış sayfamı nasıl değiştirebilirim derdinden kurtulun. Tarayıcılarınızda artık o istemediğiniz siteler olmayacak. Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarınızın açılış sayfasını işgal eden yazılımlardan nasıl kurtulacağınız konusunda bilginiz yoksa Anasayfa Değiştirme bu noktada sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağını söyleyelim.

Bu ufak ve harika programı http://www.tamindir.com/anasayfa-degistirme/ adresinden indirebilirsiniz. Kullanıcılar her defasında bu soruyu sorgulamak yerine bu programı kullanarak sorunları araştırmadan çözebilecekler artık.

Kullanıcılardan da çok iyi bir tepki alan program, herkese ilaç olacak bence. Ufak olmasıda programı kullanılır hale getiriyor. Programı kullanamayanlar için bir anlatım gerçekleştirmek istiyorum.

açılış-sayfam

 

”Değiştir” yazısına tıklayıp, açık kalan pencereleri kapat diyorsunuz ve böylece artık anasayfanız değişmiş oluyor. V9 kaldır, 22find kaldır gibi sitelerden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting