Bira.Fm Neden Kapandı

Bira.Fm’i bilenleriniz vardır aranızda. Ama bilmeyenleriniz için tanıtayım. Bira.Fm bir radyo adresidir. Canlı değil tabi. İnternet ortamında dinleyebileceğiniz ve canınız istediğinde Türk Sanat Müziği dinleyebileceğiniz Evde Tek Başına gibi eğlenceli kanallarıda bulunan bir uygulama idi. ! İdi diyorum çünkü Bira.FM bu gece 02:00’den itibaren yayın hayatına son verdi. Malesef ülkemizde ki BAĞZI! şeyler çok anlamsız. Bira.FM’in kapanma sebebi olarak ise telif hakkı olarak gösteriyor bağzı! şakirtlerimiz.

Bira.FM’in kapanma sebebi aslında sizlerde biliyorsunuz ki ülkemizde oluşan aptalca problemler. Yönetilen devlet! Tam sebebini açıklamak gerekirse domain isminde BİRA kelimesi geçen bir sitenin zorla kapattırılması! Kendi bütçeleri ile ayakta durmaya çalışan ve hiç bir reklam almayarak bugüne kadar bizlere hoş, deli dolu ve ubersonic geceler yaşatan Bira.FM kurucularına da teşekkür etmek gerekiyor gerçekten. Bizler dinleyerek onlara şevk verdik. Onlarda site üzerinden bizlere müthiş şarkı arşivi paylaştılar. Ama artık Bira.FM kapatıldı! kapattırıldı malesef. Olsun biz yinede bu güzel insanları tanıma fırsatı bulduk ve çokta hoş olduk.

İsminde Bira kelimesinin geçmesi bizi biraya özendiriyor sanki? Değil mi? Ben Bira kelimesini görünce deli dolu kasalarca bira alasım geliyor yahu. Ne kadar aptalca! Müslümanlık içkiye müdahale ederek ölçülmüyor. Televizyonda ağlakça hareketler ile milyonların beynini okumak ile ben iyi işler yaptımcı olunmuyor. Lan nereye gitti konu. Alkol içen adamda Müslümandır. Kendi dinini yaşıyordur. Ansiklopedi olur aslında açıklayacağımız bir çok şey.

bira.fm

Yolun açık olsun Bira.FM. İnternette yapılmış en güzel işlerden bir tanesi daha uzaya gönderildi… Geri gelmez herhal ? Ne dersiniz?

1 yorum

  1. ahmet dedi ki:

    o kapanır başkası açılır bknz; http://raki.me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting