Godaddy promo code Daddypromocode.co

İnternetten web site açmak için bir adet domaine ihtiyaçınız vardır.Domain nedir diye sorarsanız www.site.com şeklindeki urllere domain denir.Birde hosting vardır.Oda bu domainlerin barındıgı yerlerdir.İkisi bir araya geldiğinde bir web site oluşur.Tabi web siteye script kurmanız gerekir .Örneğin wordpress,joomla

Domain alırken ucuza almak istiyorsanız godaddy promo code leri kullanabilirsiniz.Hatta bu hosting içinde geçerlidir.Godaddy hosting hizmetide vermektedir.Ve godaddy den hosting alırsanız daha kolayca sitenizi açabilirsiniz.Godaddy paypal ve kredi kartı kabul etmektedir.Kredi kartınız yoksa sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.Bazı bankalar bu hizmeti sağlıyor çok ta yararlıdır.Örneğin garanti bankası.

Godaddy de bir domain kayıt ederken satın alma pencresine kadar size bir çok ürün satmaya çalışır bu ürünleri almamak için sayfanın en altında bulunan düğmeler ile devam edin yani next butonu ile.
En son ekrana geldiğiniz zaman ise kaç para ödeyeceğiniz orada yazar fazla bişi eklenmişse çarpı butonundan kaldırabilirsiniz.Sağda size promo or source code bir yazı bekler bu yazıya tıklayıp.Godaddy promo codeyi girmeniz gerekmektedir. Girdiğiniz zaman altındaki butona tıklayın.Birden ödeyeceğiniz rakam düşecektir.Aldıgınız ürüne göre değişik promo codeler bulabilirsiniz.

Ve çogu ürün için farklı farklı promo kodu mevcuttur bunların bir araya geldiği bir site var.Şimdi size tanıtayım. www.daddypromocode.co bu siteden istediğiniz indirim kuponunu bulabilirsiniz.Sürekli güncellenen bir sitedir.Sizde isterseniz bulduğunuz kodları bu siteye gönderebilirsiniz.

Bunların dışında paypal son derece güvenli bir ödeme biçimidir.Paypalınıza kredi kartınızı bağlamanız gerekmektedir.Yurt dışına ödemelerde paypal hesabınızla alışveriş yaptıgınızda direk kredi kartından çekicektir.Garanti bankasının internet hesabını açtırdıgınızda sanal kredi kartı hemen oluşturabilirsiniz.Ve bunu paypal a bağlayabilirsiniz.

İnternette bir çok domain firması vardır ama bunların en iyisi kuşkusuz godaddy.com dur.Diğer şirketlere göre bence açık ara öndedir.Son günlerde sopa yüzünden biraz protesto yesede hala bir numara olmayı sürdürmektedir.

Diğer domain firmalarıda mevcuttur.Name.com namecheap.com domain.com gibi ama bu şirketlere oranla en iyisi godaddydir.Sürekli çıkan promo codeleri ile büyük indirimler sağlamaktadır.Bu indirimleri kaçırmamak için tek yapmanız gereken daddypromocode.co siteni takip etmek.Bugunlukte bu kadar gelecek güzel yazılarda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting