İnternet Alış Verişleri Artık Çok Güvenli

İnternetin en güvenli ödeme aracı olan Ukash kart ön ödeme sistemi, İngiltere’ de konuşlanmış olan Smart Voucher Ltd. Şti tarafından geliştirilmiş ve tüm güvenlik açıklarını sıfıra indirerek tamamen güvenli olarak internet üzerinden para transferleri gerçekleştirebileceğiniz bir ödeme sistemidir.

Diğer tüm ödeme sistemlerinin aksine alış verişleriniz sırasında güvenlik önlemi adı altında kullanıcılardan istenen özel bilgilerin hiçbirine ihtiyaç duymayan Ukash, istediğiniz miktarlarda yükleme yapabildiğiniz bir çeşit sanal kart olan, dijital olarak şifrelenmiş on dokuz haneli bir pin numarası üzerinden tüm para alış verişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu sayede size ait hiçbir bilgiyi web sitelerine aktarmak zorunda kalmadan gerekli işlemleri sadece bu on dokuz haneli pin numarasıyla yapabiliyor ve özel verilerinizi sürekli olarak güven altında tutabiliyorsunuz. İnternetin en güvenli ödeme sistemi olan bu sistem, her geçen gün daha fazla kullanıcıya hizmet veremeye devam etmektedir.

Ukash

Bayii web sitesi olarak hizmet vermekte olan web sitemiz aracılığıyla, en ucuz Ukash kart alımlarınızı gerçekleştirebilir, Sistem ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda aydınlatıcı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting