İslami sohbetler

Son yıllarda gelişen teknoloji ile islami platformlarda kendini yenileyemeye devam etmektedir. Dini platformlar öncü teknolojileri kullanarak islami bir yaşayış tarzı süren güruhu tek bir çatı altında toplamaya devam etmektedir. Dini sohbet, islami chat ve sohbetler aracılığı ile hızlı bir şekilde yayılan bilgiler masrafsız olarak müslüman topluluğa bu sayfalar ile sunulmakta ve fayda vermesini sağlamaktadır. Dünyanın en hızlı yayılan dini olan islam bilişim dünyasında da haklı bir yer edinmiştir. Günden güne sayısı artan islami siteler ise kullanıcılara geniş bir seçme hakkı sunuyor. Bu nedenle en geniş içerik ve en verimli site kullanıcısı en fazla olan sitelerdir.

Hal böyle olunca bazı siteler müslüman topluluğa yetersiz kalmış ve islami alanda sitelerin kategorileşmesine zemin hazırlamıştır. İslami forumlar, islami video siteleri gibi sitelerden sonra ek olarak islami chat siteleri de bu topluluğun ilgisine karşılık kullanıma sunulmuştur. Bu siteler mirc altyapısına uygun bir şekilde hazırlandığı için aynı zamanda islami oyunlar oynayabilirsiniz. Bu tür oyunlar soru cevap şeklinde olduğu için aynı zamanda size bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bunun dışında radyo servisini de bünyesinde barındırarak bir çok eksikliği gidermektedir. Kanallara herkes yazabildiği için kural dışı uygunsuz davranışlar hemen kendini belli edebilmekte, üstü kapalı kalmamaktadır. Bu sayede üyeler seviyeli bir ortamda bulunmaktadır. Bazı kullanıcılarımız google aramalarında islami sohbetler veya islami chat bazıları ise islami sohbet yazarak ulaşabilmektedir. Bunların ikisi de eş değer aramalardır. Sitemizde islami bilgilere ulaşabileceğiniz gibi islami resimler ve videolar da kısa sürede sizlerle paylaşılmaya başlanılacaktır.

Şimdiden bizi tercih eden tüm müslüman kardeşlerimize teşekkürlerimizi borç biliriz. Size islami tartışmalar ve dini konular üzerine yorum yapmak katılıp kaynaşmak isterseniz sitemizi mutlaka ziyaret edin. Site adresimiz islamichat.net olmakla beraber sitemize mirc script ile bağlanabilmeniz mümkündür. İyi sohbetler.

1 yorum

  1. kamil akkor dedi ki:

    Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.