iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

Büyük bir webmaster forumu iyinet.com ve yeni sahibi Calvin tarafından düzenlenen 2012 seo yarışması için katılan arkadaşlara başarılar diliyorum. Bildiğiniz gibi bir çok seo alanında uzman olan arkadaşlar bu yarışmada boy gösteriyor. 100 civarı webmaster bu yarışma için özel olarak hazırlandı. Tabi bizim desteklediğimiz seo uzmanı arkadaşımızın sitesi olan*www.iyinet2012seoyarismasillhtnbsklhyktr.net/ sitesi şuan favori olarak görünmesede iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr *için en büyük şampiyon adayıdır.

Büyük bir rekabetin olacağı**yarışma için şimdiden google de bir çok sonuç var. Ve kesin olarak kısa bir zaman sonra google bu kelimeyi ve bu kelime için açılmış olan siteleri tanıyarak daha sağlıklı bir sıralama oluşturacaktır. Şimdi sıralamaya göz attığımızda hepsi eski sitelerden oluşan ve rahatça link alınmış olarak üst sıralarda yer bulan*iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr *makaleleri var. Peki bu durum ne zaman değişir. Bana göre 1-2 hafta içerisinde com net ve org gibi domainler ilk sıralarda yerlerini alırlar. Çünkü google daha cümleyi tam olarak algılayamadığı için sıralamada düzgün değil.

Bu yarışmaya bende katılacaktım ancak son anda vazgeçtim. Çünkü seo yarışmaları için bir bütçe gerekiyor ve benim*iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr yarışmasında yükselmek daha doğrusu rekabet edecek kadar bütçem yok.

2 yorum

  1. sibersahne dedi ki:

    Hocam spam olarak algılamazsanız sevinirim.Yarışmayı duyurma amaçlı bu yorumu göndermekteyim. Makale bazlı yarışmamızı okumanızı tavsiye ediyorum. İyi yayınlar.

  2. web tasarım dedi ki:

    Güzel paylaşım olmuş tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting