lüks araç kiralama hizmeti

Mercedes C Kiralama

Mercedes C Kiralama

Kiralama Sözleşmesi

Sürücü Belgesi ve Yaş
E,ED,K,KD,KA grubu araçlar için 21 yaş ve en az 1 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm grup araçlar için 25 yaş ve en az 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip kişiler oto kiralamahizmetlerinden yararlanabilir.

Kiralama Süresi
En az 1 gün (24 saat)’tir. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır. Gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3 ü, gecikme 3 saati geçtiği taktirde ise tam gün ücreti alınır.Kiralama Türleri ve Fiyat
jeep kiralama Sınırsız Km: Gün başına ücret ödenir. Katedilen km. için ayrıca ücret ödenmez. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi (yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dahildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir minibüs kiralama.

Ödeme
kiralık lüks araç Ödemeler kiralama başlangıcında geçerli bir kredi kartı ile yapılır.

Kasko ve Hırsızlık Sigortaları
kiralık lüx araç Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen 25,000 TL ve 90,000 TL’ye kadar olan maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Kiralama başlangıcında ilgili sigorta primlerinin kabul edilip ödenmesi halinde bu sorumluluk ortadan kalkar. kiralık vip araçAncak, aracın, alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporlarının en yakın ofisine ulaştırılmaması halinde, kiracının hasar sorumluluğu devam eder. Araç Hırsızlık Sigortasının geçerli olabilmesi için, hırsızlık olayı ile ilgili polis raporunun alınması, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde en yakın en yakın bürosuna teslim edilmiş olması gerekir. Aksi halde, kiracının çalınma/kaybolma ile ilgili lux araç kiralama tüm maddi kayıplardan sorumluluğu devam eder.

Ek Sürücü
vip araç kiralama
 Aracı kiralayanın dışında bir kişinin kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ve günlük ek sürücü ücretlerinin ödenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı taktirde alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracı ile kullanan kişiler tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

Ferdi Hayat Sigortası
Ek sigorta primleri ile ferdi hayat sigortası yapılabilir.

Teslim Etme ve Teslim Alma / Tek Yön Kiralama
-bürosunun bulunmadığı şehirlerde teslim etme ve alma için, en yakın -bürosuna olan uzaklık üzerinden km. başına 1.50 TL ücret alınır. 4 günden az kiralanan araçlarda, aracın kiralandığı şehirden başka bir ofisine teslim edilmesi durumunda tek yön ücreti uygulanır.

Trafik Cezaları
Trafik cezaları kiracıya aittir. Aracın trafikten alıkonulması halinde, bu süre kiralama süresine eklenir.

Yurt Dışına Çıkış
Araçların, yurt dışına çıkarılabilmesi için, önceden yetki belgesi alınması gerekir. gerekli gördüğü durumlarda önceden haber vermeksizin kiralama fiyat ve koşulları ile rezervasyonda belirtilen araç tipini değiştirme hakkını saklı tutar.

DİKKAT!
KAZA DURUMUNDA ARACINIZIN YERİNİ DEĞİŞTİRMEDEN EN YAKIN POLİS VEYA JANDARMA MERKEZİNE BAŞVURARAK KAZA VE ALKOL RAPORU ALMAYI İHMAL ETMEYİNİZ. AKSİ HALDE SİGORTALAR GEÇERSİZ SAYILACAK VE KİRACI TÜM HASAR BEDELLERİ VE 3. ŞAHISLARA VERİLEN MADDİ/MANEVİ KAYIPLARLA BERABER SORUMLU OLACAKTIR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting