ODUNYA; SEO UYUMLU WORDPRESS TEMA TASARIMI

Blog sahiplerinin internette daha fazla söz sahibi olmasıyla önemini daha da artan bloglar, kullanıcı dostu arayüzleri ve Google dostu yapılarıyla farklı amaçlar için kolay bir kullanım sunuyor. Son teknolojileri ve gelişen arama trendlerini takip ederek günümüzün en çok tercih edilen blog markalarından biri haline dönüşen WordPress, kullanıcılarına Google aramalarında üst sıralarda yer almak için sağladığı kolaylıklar kadar site tasarımına büyük yarar sağlayan temalarıyla da birçok insanın öncelikli tercihidir.

 Sitenizin tasarımı ziyaretçilerinizin kalıcılığını etkiler

            WordPress tema seçimi site ziyaretçilerinin sitede geçirecekleri süreyi doğrudan etkilediğinden, seçilen temanın ziyaretçileri teşvik etmesi ve kolay anlaşılır bir tasarıma sahip olması gerekir. Ayrıca wordpress tema seçiminde site sahibi için de bir takım kolaylıkların olması, tüm sitenin rahat bir şekilde yönetilmesi için son derece mühimdir. Bu şekilde seçilen wordpress tema ile ziyaretçi sayısının arttırmak için harcanan emek taçlandırılır ve arzu edilen hedefe her geçen gün bir adım daha yaklaşılır.

            Sizler için özel olarak tasarladığımız kullanıcı dostu arayüzüyle önplana çıkan wordpress tema çalışmamızı geliştirerek, v2 seo temamız ile otomatik paneli kullanmanın rahatlığına ve avantajlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Yalnızca bir eklenti ile tek merkez üzerinden site yönetimine dair tüm ihtiyaçlarını karşılayan wordpress tema çalışması v2 Odunya, binlerce blog arasından sivrilerek farklı tasarımı avantaja çevirmenizi sağlayacaktır.

 Gri, siyah ve mavi olarak üç farklı renk tercihi ile sizlere sunulan WordPress tema çalışmamız olan Odunya, panel sayesinde kolaylıkla istediğiniz rengi seçmenize olanak tanır. Sizler için yaptığımız WordPress tema çalışması Odunya’yı oldukça basit bir şekilde kurabilir, seo uyumlu yapısıyla ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. http://www.kingseo.com/kategori/wordpress-temalar/ adresimiz üzerinden Odunya hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Wordpress Tema dedi ki:

    çok güzel bir çalışma olmuş teşekkürler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting