Oyunlar – hosting ve bizim gündem

Yeni Oyunlar Bağımlılık yapıyor oyunlar

Oyunun yenisi eskisi olur mu demeyin. Eskiden çok kötü gafiklerle hazırlanmış oyunların başından saatlerce kalkamazdık şimdi yeni oyunlar , bu bahsettiğimiz oyunların teknolojik açıdan belki 100 kat daha gelişmişi ama eski yokluk günlerindeki oyun keyfi yeni oyunlarda yok. Ancak bazı istisnalar çıkmıyor da değil www.yenioyunlar.com.tr sitesinde gerçekten bağımlılık yapacak oyunlar bulunmakta hem yetişkinler için hem de çocuklar için

Yeni Oyunlar Neler yeni oyunlar

Mario oyunlarını bilirsiniz hani şu labirentlerde ilerleyen bıyıkılı adamı ben yılalrca bu oyunu aradım yeni oyunları aradım durdum. Ancak internetin gelişmesiyle beraber yeni oyunlar da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Yeni oyunların en sevdiğim tarafı hem eğlendirmesi hem de zekayı geliştiriyor olması. Yeni oyunları oynayabileceğimiz bir çok platform var! Android, İphone ve bilgisayar bunlardan sadece birkaçı

Doğru Hosting Seçimi

Hosting nedir? Önce ondan bahsedelim. Bir internet sitesi kurmak istiyoruz. İnternet siteminizin dosyalarının barınması gereken bir yere ihtiyacımız var işte internet sitemizin ve tüm dosyalarımızın saklandığı yere hosting adı veriliyor. Hosting bir hizmetin adı. Hosting paketleri ise bu hizmetlerin türleri, hosting paketi alırken uptime oranına, teknik desteğine, sunucu özelliklerine dikkat etmek lazım! En önemlisi ise Cpu paylaşımıdır. Cpu paylaşımına ne kadar çok izin veriliyorsa o kadar iyidir.

Ezan saatleri neden sürekli değişiyor

Türkiye olarak miladi takvimi kullanıyoruz. Kullandığımız saat yöntemi de Avrupa tekniğine göre düzenlenmiş. Ezan saatleri güneşin hareketlerine göre belirlendiği için, Güneşin doğuşu ve batışı ezan saatlerini değiştirebiliyor. Ezan saatlerinin standart kaldığı tek yer kutuplardır herhalde! Ancak orada da bir süre sonra ezan saatleri değişiyor. Ezan saatlerinin sürekli değişmesi namaz ibadetinin zamanlamasının güneşin konumuna göre yapılmasından kaynaklanıyor.

Bizim Gündem

Türkiye’nin gündemini yakından takip etmek için bizim gündem sizler için en güncel haberleri hazırlıyor. Spor haberlerinden siyasete, magazin haberlerinden, teknolojiye gündemle ilgili aradığınız her şeyi bizim gündemde bulabilirsiniz. Bizim gündem sizlere gazete başlıklarını da veriyor. Böylece site site dolaşmadan gazete manşetlerini okuyabiliyorsunuz. Sade arayüzü kullanıcı yapısı ile bizim gündem sizlere haber keyfini kesintisiz sunmanın gururunu yaşıyor. Bizim gündemde kalın gündemden haberiniz olsun.

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting