Seo ne kadar önemli ? Seo Uzmanı

SEO sizce nedir ? SEO ne kadar önemlidir ? Sitemiz için SEO ‘ nun etkisi nedir. SEO temel amacı tam olarak web sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkarmaktır. Bu amaç sitenizde verdiğiniz bilgileri veya satışını yaptığınız ürünü daha fazla kişiye göstermenizi ve tanıtmanızı sağlar. Bu sayede daha çok kişi daha çok ziyaretçi elde edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. 2012 yılında SEO, içerik yaratıcılığı, içerik kusursuzluğu ve içerik pazarlama kavramlarına bugüne kadar hiç olmadığı derecede önem vermektedir.

SEO internet dünyasının son yıllarda en önemli işlerinden biri haline geldi. Sitenizin farklı olduğunu ve gelen ziyaretçilerinde bu yönde düşündüğünü düşünseniz bile SEO olmadan asla bir basamak elde edemezsiniz. SEO olmadan sitenizi daha fazla insana ulaştırmanız mümkün değildir. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanın ne denli önemli olduğunu web site sahipleri daha iyi bilmektedir. Ne kadar çok müşteri ve ya tekil ziyaretçi sitenin yararına ve tanıtılmasına yarar sağlar.

Yani, düzenli özgün ve kaliteli içerik girmek, SEO için doğru bir adım ve başlangıç olarak nitelendirebiliriz. Tabi iş sadece iyi içerik ile bitmiyor. Sosyal medya ‘ nın da son yıllarda önemine vurgu yapmak gerekir. Siteniz de her paylaştığınız kaliteli ve özgün içeriklerin sosyal medya ‘ da ne kadar paylaşılırsa siteniz içinde o kadar iyidir. Sosyal medyada yer alan bilgiler ve sinyaller, sitenizin saygınlığına eklenir ve bu online saygınlık SEO uzmanı açısından siteniz için çok önemlidir. ” Ne kadar çok paylaşım o kadar büyüme ” sözünü özetler nitelikte.

SEO’nun en önem verdiği unsurların başında özgün içerik geçmektedir. Google ‘ ın da bu konuda çok büyük yatırımlar yapacağını duyurduğu haberler ile görebiliyoruz. Önümüzdeki aylarda uygulayacağı yaptırımlar ‘ ın başında, SEO unsuru taşıyan sitelerden ziyade, özgün ve kaliteli içeriklerin yer aldığı sitelerin artık ön plana çıkacağı konusu defalarca vurgu yapmaktaydı.

SEO bilgisi ve web sitenizin üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, www.seouzmani.org adresine sizleri bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting