Seostim – Seo ve E-Ticaret Danışmanlığı

Webmasterlık sektörü son 3 – 4 yılda öyle bir gelişti ki. Geleceğin sektörü olarak tanımlamak mümkün artık. Webmasterlık konusunda uzman kişiler artık internet sektöründe kendilerine bir iş imkanı bulmuşlardır. Onlardan bir tanesi de SEO dediğimiz iş konusu. Google bazlı çalışmalarla siteleri üst sıralara çıkarmaya çalışmak olarak adlandırılmaktadır SEO olayı. Özetleyecek olursak Google’da yükselmek için yapılan çalışmalar SEO olarak adlandırılır. Gerekli çalışmalar yaparak ve ya webmasterlara yaptırarak sitenizi istediğiniz yerlere getirebilirsiniz. Ancak bu aşamada size güvenilir ve tecrübeli kaynaklar gerekir…

İnternet sitesinin açılması veya bir e-ticaret firmasından e-ticaret paketi satın alıp siteyi satış sitesi haline getirmek ile ürün satışı başlamış olmamaktadır. Aslında bu yanlış bir yoldur. Google arama motoru veya diğer büyük arama motorlarında ilk sıralara çıkabilmek ancak ; search engine optimization yani SEO google arama motoru optimizasyonu ile mümkün olmaktadır.

Her şirket seo çalışması yapmaktadır. Fakat ; çalışma yaparken çok ince ayrıntısına kadar özenle çalışma yapabilen firmaları tercih etmelisiniz. Yoksa sizlerinde web sitesi cezaya girebilir. Aksi takdirde web sitenize yarardan çok zarar verebilme ihtimaliniz de bulunmaktadır. Benim tavsiyem, seo uyumlu bir e ticaret paketi ve kurumsal çalışmalara imza atmış olan bir seo firması ile çalışmanızdır. Böylelikle ürün satışlarında hayal kırıklıklarına yer vermemiş olacaksınız.

Sektörün büyük bir karmaşa içerisinde olması sonucunda bu durumdan yararlanmak isteyenler ve sektörü bir karmaşa içerisine sokanlar vardır. Seo danışmanlığı hizmeti ile sizler siteniz için iyilik yapmak isterken hizmette daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşte bu yüzden bizler diyoruz ki seo danışmanlığı için markalaşmış bir adrese gelin. Kendi siteleri ilk sıralarda olmayan ve büyük iddialarda bulunarak sizlere seo danışmalığının çok dışında siteniz 1 haftada birinci sıraya çıkacak gibi iddialara inanmayın. Çünkü bu iddialar büyük olasılıkla gerçeği yansıtmamaktadır.

Eğer kaliteli bir hizmet almak isterseniz, Seostim.com tam size göre. Seo konusunda uzman kadrosu ile Google’da hiç beklemediğiniz yerlerde yani üst sıralarda yer alabilirsiniz.

1 yorum

  1. Onur Öztürk dedi ki:

    E-Ticaret ile seo birbirinden ayrılmaz ikililer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.